Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet élvezni a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet élvezni a szexet, ha a pasinak kicsi és vékony a farka?

Figyelt kérdés
Ha a nő kb.semmit nem érez szex közben. Az előző pasikkal jó volt, méretben is nagyobb,vastagabb volt nekik.
2016. szept. 11. 07:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
80%

Hát...ezt a végletekig toleráns nőként mondom, hogy tapasztalataim alapján sokkal jobb a szex egy nagyobb mérettel.

Tudom, hogy erröl senki nem tehet 3s azt is, hogy ez mekkora átok egy férfinak...

2016. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
73%
Ez sajnos visszafelé is elsülhet. Nekem nagyobb méretem van, de voltam olyan lánnyal aki annyira kitágult, hogy én is alig éreztem. Aztán persze volt aki úgy szorított, hogy azonnal elmentem. Kis mérettel nem tudom, hogy lehet élvzni, talán olyan partnert kell keresni aki szűkebb. Neked egy nagyobb méret való. Vagy tarts szeretőt. :))
2016. szept. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
19%

Ilyen kérdések mellett én nem csodálkozom, hogy a legtöbb pasi önbizalom hiányos...


De lehet úgy is feltenni a kérdést, hogy hogy lehet élvezni a szexet, ha a csajnak kicsi és formátlan a melle?


Még hogy toleráns...toleránsak vagytok ti a f_szt, minden nő idejön vergődni a kis farok miatt.

2016. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
89%

Elnézést nem vergődtem. Négy évig együtt voltunk és azért lett vége mert megcsalt :)


Tkp ki a szar alak?

2016. szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
92%
Azert kis mell, es kis farok kozott eleg nagy kulonbseg van, kedves utolso... elobbitol konkretan nem erzel semmit. Keresztrejtvenyt is fejthetnel helyette kb. :"D.
2016. szept. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
37%

Annak a nőnek kell nagy f_sz, akinek a pasijának nincs technikája, csak reszel.


Érdekesmód, voltam kis és normál méretű pasival is, és a méretükre soha egy szavam sem volt, mert úgy teljesítettek, hogy lepipáltak egy nagy farkú kemény csávót is.

2016. szept. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
90%
6os: nekem nem ilyen tapasztalatom van, sajnos. Van az a méret, ami alatt lehet akármilyen technikája, az gáz. Szerencsére az intim segédeszközgyártó ipar talált már erre megoldást. Akinek gond, szerezzen be kiegészítőt és kész. DE tény, hogy van az a méret, amiből semmit (!) nem érezni, akárhogy is tekergeti szegénykém. Tampon mérettel varázsolni nem lehet.
2016. szept. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
87%
Sokat számít az előjáték. Nekem volt ilyen pasim, gyakorlatilag nem lehetett érezni, annyira kicsi és vékony volt neki. A konkrét aktus előtt kellett, hogy meglegyen az orgazmusom, mert a d.gást csak ő élvezte, én nem éreztem belőle semmit. És ezt nem bántásból írom. Nem ezért lett vége a kapcsolatunknak.
2016. szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sehogy. Azért az elég gáz, hogy beteszi és csak ő élvezi mintha a nő egy guminő lenne kb. Ez nem szexuális élet.
2016. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
96%

A srác tegyen ki magáért, segédeszközökkél is.


Egyébként tényleg nem élvezni bizonyos méret alatt magát az aktust.

2016. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!