Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy svájci, német vagy osztrák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy svájci, német vagy osztrák nőnek vajon mekkora hatalmas elvárásai lehetnek?

Figyelt kérdés

Nekem réges régi vágyam, hogy egy ilyen nyugati, német ajkú gyönyörűséget hódítsak meg és a barátnőm legyen, igaz jelenleg még Mo.-n élek, de már csak 1 év és meg lesz a mérnöki diplomám és mehetek ki.

Viszont azt mondják a kinti nőknek hatalmas igényeik vannak, és aki azt hiszi hogy a magyar nők igényei magasak, az nem élt még német nyelvterületen.

Mondjuk ez látszik is, mert rengeteg német férfi akar kelet-európai nőt, de nem azért mert szépek, hanem mert a saját hazájában nem tudott megfelelni egy valahogy kinéző nő elvárásainak, ezért "lejjebb adja" a szintet keleti nőre, végül is azoknak is ugyanúgy van puncijuk, tehát a célnak megfelelnek.


Mire számítsak, mekkora elvárásai lesznek a nyugati nőknek?


2017. júl. 11. 14:42
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
0%
szerintem nem nagy! hagyjad már ezt a rengeteg német férfit ide mind a mekis takarító fiúk jönnek és ők itt a menő csávók a 2000 eurójukkal így jó hogy be csajoznak..
2017. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Ezt oszinten mondom, senkit nem vedve, probalva nem altalanositani, tenyleg csak az alapjan, amit lattam mind nyugatabbra tolunk, mind pedig keletebbre, de egy atlag magyar nonek iszonyat alacsonyan van az igenyszintje, es olyan pasikkal allnak le, akikkel kulfoldi baratnoim szoba sem allnanak. Nem azert mert hihetetlen irrealis elvarasaik lennenek, hanem mert egyszeruen mintha Magyarorszagon lenne tul alacsony a szinvonal. Tehat innen nezve, ha mar a magyart is tul nagynak latod, akkor lehet, hogy csalodas fog erni odakint.
2017. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Volt svájci pasim. ;)

Szakítás után is barátok maradtunk, és sokat panaszkodott. A legutóbbi nője azért koccolt le, mert nem tudta felfogni, hogy új munkahelye van, sok a túlóra, és nem tud minden hétvégén elmenni vele valami kis kiruccanásra.

Nőként azt is megállapítottam, hogy ha a helyi ecsetfejűekkel nem tudod felvenni a versenyt, ott labdába se fogsz rúgni! Már a zürichi vasúti pályaudvar olyan, mint egy életre kelt divatmagazin. Nagyon ad magára a többség, a nők és a férfiak is!

Arról nem beszélve, hogy te nem mérnök leszel első sorban, hanem "kelet-európai" bevándorló.

2017. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
A nyugati nőknek most nagy a választási lehetősége. Még akkor is ha lenézik a keletieket. Több ismerősöm akik ott élnek mondják, hogy csúnyácska osztrák nők nem túl iskolázottak többdiplomás nagyon jó képű magyar férfiakkal tudnak együtt lenni. A sajátjukból csak hozzájuk hasonló jutott volna nekik de a bevándorlók között válogathatnak. Szerintem a saját szinted alatt tudsz választani.
2017. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Svajcot szerintem is felejtsd el, ausztriaban, meg van a velemeny a magyarokrol, en nemetbe fogok koltozni par even belul, de arrol meg azt meselik, hogy a nok nem tul szepek. Ezert a kiszemelt varos Berlin. Sok a kulfoldi, nem annyira draga, tobb jo tapasztalatot hallottam rola, mint rosszat.


A masik resze, en most se Magyarorszagon elek. Hanem Skociaban, s volt skot baratnom, pedig itt is magasabb az eletszinvonal mint otthon, s nem kamu hanem igazi Michael Kors taskakkal szaladgal majd minden helyi csaj. Ha a penzt nezed, nem fogsz tudni labdaba rugni egyik orszagban sem. En sem keresek, hude jol. A nyelvet jol kell tudnod, de gondolom ez evidens. En alapbol adok a megjelenesemre, bar nincsenek markas ruhaim, sot a cuccaim fel turkalobol van. De sokszor dicserik, hogy jol oltozkodok, foleg otthon, mert itt szinten a sracok nagy resze, egesz jol oltozkodik.

Azt gondolom, a hozzaallas a kulcs, ha ugy vagy vele, hogy te megerdemled azt a not, akkor a no is ugy fogja gondolni, s egy ido utan hidd el neked is atalakul a mentalitasod, hanem torekedj ra.

2017. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már régóta Németországban élek, rengeteg német barátnőm van. Amit látok, hogy nekik tényleg nagyobbak az igényeik, mint nekünk, de nem csak pénzügyileg.

A barátnőim olyan párt választottak, aki meló után ugyanúgy nekiàll pl. házimunkázni, ahogy ők is. Ennél lejjebb nem adják.

Gyerek születése után felesben vannak vele otthon (1 év-anya, 1 év apa).

2017. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!