Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jóképű mérnöknek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű mérnöknek lehet osztrák/német barátnője?

Figyelt kérdés

Én nem csak a pénz miatt mennék ki, hanem azért mert nekem a kinti nők jobban tetszenek külsőre. Ezzel nem is vagyok egyedül mivel a "piaci" értékük is jóval magasabb mint a magyar nőknek, egy magyar nőt 50 Euro-ért megkaphatsz szexre kint, egy osztrák csak már egyből 200 Euro-t elkér ugyanazért, és rengetegen inkább a drágábbat választják. Na de ez most lényegtelen, természetesen nem prostikban gondolkodok, hanem komoly kapcsolatra, akár feleségnek.

Tudom, egy kelet-európai férfi hátrányból indul kint társkeresésben, de ha jóképű, ad magára, kondizik és ráadásul nem egy utolsó mosogató mint oly sok magyar kint, hanem egy mérnök, akkor lehet esélye egy nyugati csajnál?


2017. máj. 26. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Napi kamu kerdes... hogy lennel te mernok, amikor meg azt sem erted, hogy csak azert, mert valami dragabb, meg ertekesebb gazdasagilag... :D
2017. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
*nem
2017. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a hozzáállással nem...
2017. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

"Magyar nőt 50 Euro-ért megkaphatsz szexre kint, egy osztrák csak már egyből 200 Euro-t elkér ugyanazért,"


Már akit, ugyebár! Kikérem magamnak és még sok nőtársam nevében! Idióta, általánosítgató seggarc!

Legalább egy "tisztelet a kivételnek"-et odadobhattál volna.

2017. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nyugi utolsó nem adnék többet egy külföldiért sőt
2017. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#1

Nem azt mondtam, hogy más van a lábuk között, hanem hogy sokkal többet fizetnek érte. A magyar (és más kelet-európai) nőkért nem fizetnek sokat, de ha valaki echte osztrák nő azért igen. Ez olyan mint hogy egy rossz márkájú okos telefont megkapsz olcsón, egy iPhone az már meg drága pedig ugyan azt tudja gyakorlatilag.

2017. máj. 26. 22:07
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Hímsoviniszta paraszt.
2017. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán a hozzállás öcsém, ilyen szinten tárgyiasítani a nőket olyan alapon, hogy nyugatabbra többet kell nekik fizetni a szexért és emiatt értékesebbek. :DD


Az eszedbe sem jutott, hogy az ottani prostik az ottani fizetésekhez igazítják az áraikat? Mert ugye kereslet, kínálat... Magyarországon is biztosan van olyan prosti aki 200 Eurót kér egy dugásért, de annak valóban olyan szolgáltatást kell nyújtania gyakorlatilag tökéletesre fejlesztett külsővel és hozzáállással amit nem tud megtenni midegyik. Itt is kérhetne egy átlagos prosti 100.000 forintot egy menetért, de nem lenne túl nagy vevőköre az biztos.

2017. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8

Jaguár te csökkent értelmű, ugyanott és ugyanazon a helyen kerül 50 Euro-ba egy magyar csaj, 200 Euro-ba meg egy osztrák. Mégpedig az osztrák-magyar határ osztrál oldalán, Bécs-ben, Graz-ban, Bécsújvárosban és Burgenlandon.

Nyilván máshogy nem is lehetne összehasonlítani...

2017. máj. 26. 23:02
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak remélni tudom, hogy ez kamu kérdés és nincs a világon ennyire csökkent szellemi-érzelmi képességű ember. Bár természetesen van, de mindig fájdalmas ezzel szembesülni.
2017. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!