Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastátok már ezt a cikket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastátok már ezt a cikket? Elég nagy port kavart, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 11. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagy port kavart? Hol? Egy homokozóban? :D
2017. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
egymás ellen akarod uszítani a népet vagy mi? :'D akinek nem inge nem veszi magára, vannak értelmes férfiak is.
2017. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nagyon jót röhögtem a cikkben olvasható ismerkedős üzeneteken. Sztem átküldöm pár nőismerősömnek is :D


Ha van még, jöhet!

26/F


(mi kavart ezen nagy port? Mindennapos....am meg sztem aki tudja h ez mind komolytalan az lerázza magáról és attól h írnak róla, mindig lesz ilyen és mindig is volt)

2017. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Megmutatja, milyen nehéz értelmes férfiakat találni, bár azért lehetséges :D
2017. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondott talán valami újat az illető?
2017. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van.... Mondom ezt fiúként. Szánalmas, hogy hogyan próbálkoznak bizonyos férfiak csajozni..... Mondjuk én sehogyan, de ha próbálnék udvarolni, akkor nem így tenném...
2017. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi újat,vagy olyasmit nem írt,amivel port kavart volna...egyébként az "egyszerű" képén is jól néz ki szerintem, szép szeme van.
2017. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz ötlet megcsinálni ezt a kísérletet. Nekem még a saját, állandó szolid profilképemre is bejelölnek idegen srácok, bár nem ilyen intenzitással.
2017. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Port kavarónak nem mondanám, mert nem újdonság, amit ír, de minden szavával egyetértek. Attól kezdve, hogy egy nőnek mit szól be ismeretlen-ismerős arra, hogy hogyan KELLENE kinéznie, addig, hogy nem is ismerkedős oldalon milyen üzeneteket küldözgetnek "férfiak", a röhejesen megmosolyogtatótól egészen addig, amitől legszívesebben hánynék.
2017. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak értelmes emberek is. Akik nem 100%osan agymosottak. Mert akik efféle.. "tanácsokat" adták nekik, 100%osan elsüllyedtek már.
2017. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!