Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak 30 évesen kezdődi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak 30 évesen kezdődik a nagybetűs élet egy nőnek pedig 30 évesen fejeződik be az?

Figyelt kérdés
Persze nagybetűs élet alatt mindenki kicsit mást ért, de most a társkeresés és szexuális partner találás nehézségére van kiélezve a hangsúly. Statisztikát láttam róla, hogy a társkeresőkön is a férfiak döntő többsége 18-30 év közötti nőt keres, aki annál idősebb az már jelentősen keresetlenebb. Míg egy férfi gyakorlatilag 30 fölött lesz csak igazán "férfi", tehát az alatt még gyereknek tekintik a nők.
2017. júl. 12. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Röviden és tömören: Nem. Csak néhány hímsoviniszta lúzer próbálja ezzel vigasztalni magát + leírni a 30 feletti nőket.
2017. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Ez tömény hülyeség. Csak önáltatás a pasik rsézéről.
2017. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom..... számomra a nagybetűs élet azt jelenti, hogy vannak barátaim, jó a kapcsolatom a családommal, sikeres vagyok a munkában, jól keresek és bátran költhetek nem kell fillérezgetnem, utazhatok, és ezt a "szabadságot" élvezhetem a barátaimmal, illetve a szerelmemmel akivel teljes mértékben kielégülök testileg-lelkileg.


20on éves nő vagyok, és számomra ez a nagybetűs boldog élet. Nem pedig az hogy diszkóba felkuratom magam mindenféle jött ment agyatlan csávóval.... Ne legyünk már ennyire állatok könyörgöm...

2017. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Mellesleg az hogy kire tekintenek férfiként, egyáltalán nem kor, magasság függvénye...... Hanem személyiség ;) ;) Attól mert belépsz a 30-ba, nem fognak onnantól a farkadra szállingózni a nők, csak megsúgom....

Ez alapján az írás alapján én se állnék veled szóba, nagyon gyerekesen gondolkozol.

2017. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem!

F35

2017. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem, rengeteg olyan 30+os nő van, még így női szemmel is, akik láttán le...nád magad!
2017. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Ezt az elméleted, nagy ívben dobd ki. Nem elméleteken kell merengeni, hanem párt találni a valóságban. Nem mellesleg, nekem például, a NŐ az harmincas. Fiatallal szexelni, de harmincassal már szeretkezni is tudok.
2017. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A gyakorlat nagyon nem ezt mutatja szerintem.


(30 feletti nő vagyok. xD)

2017. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mihelyt tapasztalok ilyet, azonnal szólok megígérm.

30/f

2017. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4%

Annyiban pontosítanék hogy a nőknek inkább 25 éves korukra fejeződik be a párkeresés. Addigra legalábbis elkel a normálisabbja.

Ezt csak azért mondom mert jön majd valami öntelt 40 éves aki a 20 éves szeretőjővel dicsekszik, de könyörgöm ez nem élet csak valahogy próbálja elütni az időt míg meghal.

2017. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!