Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tapadt szorosan a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapadt szorosan a szép nőkhöz az a jelző, hogy beképzeltek meg fennhordják az orrukat?

Figyelt kérdés

Férfiként kérdezem. Nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon kedvesek, nyitottak és szerények - abszolút nem vettem észre, hogy bármelyik lenéző lenne vagy azt éreztetné, hogy nem vagyunk egy súlycsoport és menjek a fenébe.


Azt vettem észre, hogy sokuknál jelen van az a szépségkirálynő-karakter, amit a versenyeken is lehet látni(pl. tegnap este is volt egy ugyebár): finom, nőies, magabiztos, de nem beképzelt, békében van magával, emberileg értékes, jószívű és ambíciózus. Valószínűleg ez nem egy szerep tehát, amit rájuk erőltetnek, hanem ez náluk belülről fakad. Olyan, mintha meg akarnák az embereket arról győzni, hogy a szép külsőhöz szép belső is társul.


Ezek megrendezett versenyek, de az életben is ezt látom, ezzel szemben a szürkeegerek vagy a külsőre nem túl szép nők sokszor csalódást okoznak a viselkedésükkel. A dekoratív, szép lányok pedig újra és újra meglepnek, de egy ideje már beláttam, hogy nincs értelme tőlük tartani, nem hordják fenn az orrukat.


Akik azt mondják, hogy el vannak szállva maguktól ezek a nők, valóban ezt is tapasztalják, vagy csak puffogtatják az üres frázist, ill. csak előítéletesek? Miért terjedt el az az általános vélemény, hogy egy szép nő mindig beképzelt és el van szállva magától, mikor erre számtalan ellenpélda létezik?



2017. jún. 19. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Pedig nem vagyunk beképzeltek:( legalábbis nem mindenki :D

Na jó, ez pont úgy hangzott, de ez csak egészséges önbizalom 😅

De tényleg, sok példa is van arra, h beképzeltek az ilyen lányok. Szóval ki, mit tapasztalt. Te szerencsés voltál 😊

2017. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért ezt így nem igen mondanám. A tegnapi szépség kiralynőválasztáson is vannak illetve voltak olyan lányok akik sajnos tipik azt kategóriát testesítik meg akiket te meg említettél, a külsőjük miatt hordják fenn az orrukat és nem is kicsit és kezelnek le ebből fakadóan másokat. Aki meg pont ellenpélda lenne az ilyenek miatt vannak megbélyegezve. :/ Sajnos a mai társadalom ilyen mindehol vannak ellenpéldák és mások ezért vannak megszólva. Ha körülnézel a fai diszkrimiáaciók nagy része a rosz peldákból fakad holott nem mindenki ugyan olyan mégis mindenki egy kapta fa alá veszi őket, nem?
2017. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Én is néztem a versenyt, de nem értem, miből szűrted le, hogy voltak a mezőnyben beképzelt lányok. Én nem így láttam.
2017. jún. 19. 16:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat.
2017. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt gyakran a béták-omegák használják védekezésképp. Ami persze érthető.
2017. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki igazán,természetesen szép,az általában tisztában is van ezzel az adottságával,így nem akar nagyképű stílussal kompenzálni,hiszen nincs rá szüksége.Szóval ők nagy átlagban valóban nem annyira beképteltek,mint rágcsálóarcú társaik.Vannak például azok az egérfejű retroszemüveges pi..ák,akiknek van 45 kiló súlyuk,meg két hosszú lábuk,aztán már minimum Miss Universe Hungary-nak hiszik magukat,mert Jóska bá' mondta nekik,hogy jó nő vagy.Meg írta a Pista a faszbúkon,aki a fél irodán végigment már.Neki mondjuk mindegy is...
2017. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*beképzeltek
2017. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért mert vannak közöttük beképzeltek !A csúnyàbbak közt is van de róluk azért nem mondjak ezt mert ők elfogadottabbak mivel a szépség belülről fakad mottót jobban és könnyebben elfogadjàk!
2017. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért Kérdező, mert akkora a túljelentkezés náluk, hogy ez az önteltség és felsőbbrendűségtudat idővel akkor is kialakul náluk, ha nem akarják. Egyszerűen a napi tapasztalat és a párkapcsolati szférában betöltött prominens szerepük miatt. Ha körbe vannak rajongva mindenütt, naná hogy elszalad velük a nyihaha.
2017. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy még mindig elvárják a tradicionális nemi szerepeket a férfiaktól és a nőktől... és a nőktől durvábban. A nő az legyen kedves, jámbor, szerény, gyengéd. Ha már tisztában van az értékeivel és nem álszerénykedik, hanem elmondja, hogy ő szép vagy okos, akkor már beképzelt. Egy férfi lehet sokkkkkkkkkal egósabb, ő akkor még "hmmmm, igazi férfi, magabiztos, csibészes, határozott, tisztában van az értékeivel"... tapasztalat (voltam olyan lány, aki egós mások szerint, mert egy elitkollégiumi felvételinél el mertem mondani, hogy szerintem jók az esélyeim, mert pl. olyan nyelvtudási szinten állok 2 nyelvből, amilyen nem sok korombelinek van... közben ugyanannál a felvételinél egy srác hát kb. csak azt nem mondta, hogy ő lesz a következő Bill Gates, órákig dumált akkor, mekkora májer, hol mennyire imádják, mennyire jobb az angol nyelvtudása a gimis tanáránál... erre ugyanazok, akik engem lebeképzelteztek, ott istenítették... hát no komment). Akkor is beképzelt, ha nem minden jöttment, nála 6 kategóriával rondább pasival jön össze.
2017. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!