Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ennyire mást lát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire mást lát mindenki szépnek?

Figyelt kérdés

Én és a kolléganőm eléggé különbözőek vagyunk külsőre. Neki átlagos, de formás alakja van, kevésbé szép arccal, nekem pedig vékony testalkatom, szép arccal.

(Azért merem ezt írni, mert jó páran dicsérik az arcomat, fiatalabbak és idősebbek egyaránt, még nők is, persze ők másmilyen formában. Számomra ez felettébb meglepő...)


Egy nagyon helyes és jóképű férfi udvarol nekem, (aki után döglenek a nők... mindenki flörtöl vele orrba-szájba), normál testalkattal, míg kolléganőmnek egy nem igazán jóképű, mackós, de magas testalkatú férfi.

Nem várom el, hogy az utóbbi is nekem csapja a szelet, mert nem izgat a dolog, de a férfiaknak fontos, hogy a nőnek viszonylag szép arca legyen, nem?


Gondolom a mackós pasinak a kolléganőm arca tetszik valamiért, ezért is flörtöl vele.


Valóban ennyire mást látnak szépnek a férfiak (jelen esetben)?


2017. júl. 13. 13:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
De szánalmas vagy kérdező. Még hogy nem várod el.Dehogynem. Különben nem írtad volna ki a kérdést. Képzeld, még a legtöbb férfi által gyönyörűnek mondott Angelina Jolie sem tetszik mindenkinek. Ostoba pi.a.
2017. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

Nekem pl tetszik Bridget Regan és Chaterine Bell arca és vékony vagyok. Más vékony meg biztos azt mondja, hogy neki meg más a zsánere. Egyéni ízlés kérdése szerintem. Az arc nálam nagyobb súllyal esik a latba, mint a test, de amúgy az ami igazán számít. Nem is tudom....mennyire életszerű/természetes a hatás amit kelt bennem.

30/f

2017. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem várom el, mert nem izgat az a férfi.

Ha izgatna akkor azt kérdezném, hogy miért nem nekem csapja a szelet?


Csak kíváncsi vagyok rá, hogy miért vonzóbb számára a kolléganőm.

Én annak csak örülnék, ha egymásra találnának!

2017. júl. 13. 13:55
 4/32 anonim ***** válasza:
78%

Na a Jolán Angéla pl nekem pont nem tetszik, valahogy nem tartom igazinak :D

30/f

2017. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is sért téged a dolog, különben nem foglalkoznál vele. :D Azt szeretnéd hallani, hogy neeeem, csak a kevésbé jóképű férfi azért neki csapja a szelet, mert nálad úgysem lenne esélye, de közben rád csorog a nyála? Háááááát, nagyon nem biztos. Lehet, hogy a kolléganődet tényleg sokkal szebbnek látja, valamint az is lehet, hogy nem egy ilyen frusztrált nőszemély, mint te, és ez (is) tetszik neki benne. ;)
2017. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
70%

Ez komoly ez a kérdés?

Valld be, hogy vérig vagy sértve, mert nem neked csapja a szelet a másik pasi.

2017. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Hányszor kell még leírnom, hogy nem zavar? :)

Engem általában az zavar, ha olyasvalaki csapja nekem a szelet, aki egyáltalán nem jön be!

2017. júl. 13. 13:57
 8/32 anonim ***** válasza:
Akkor nem tetted volna fel a kérdést...
2017. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nagyon dolgoztok rajta, hogy átadjátok tudat alatt a frusztrációtokat, csak sajnos ez nálam nem jön össze. :)
2017. júl. 13. 14:05
 10/32 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora egy szánalom vagy :D Kicsit térj vissza a felhők közül, ahová magadat emelted.
2017. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!