Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogyha egy nő felvázolja a számára ideális pasit, akkor szinte mindig azzal indít, hogy "legyen magas"?

Figyelt kérdés

Ez az első dolog, amit - szinte reflex-szerűen - azonnal, gondolkodás nélkül rávágnak, utána jön a többi jellemző, már némi "ööö"-zéssel fűszerezve. Gyakorlatilag ez az első és legfontosabb szűrő. Óriási előnyt élveznek a nőknél a magas férfiak, gyakorlatilag már félig-meddig becsajozott az a pasi, aki magasra nőtt.


Valóban ennyire alap-alap-alap dolog a magasság a nőknél, aféle "belépőnek" számít? Hogy látjátok ezt?



2017. júl. 13. 18:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
62%
Nálam alapból hátránnyal indul az, aki alacsony, viszont találkoztam már olyan férfiakkal, akik minden más dologban annyira stimmeltek, hogy nem érdekelt már a magasságuk.
2017. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%

nos, tenyleg, kompelexusos pasi rengeteg van. Vagy azert aggodik, mert szerinte alacsony, vagy azert mert nem kigyurt, vagy azert mert kicsi a pocse, vagy azert mert nem keres felmilliot, vagy azert mert nincs bombije, vagy azert mert meg otthon lakik. Addig-addig aggodalmaskodnak az ostobasaguk miatt, hogy a hozzajuk hasonlo paremeterekkel rendelkezo ferfiak, akik tojnak arra, hogy hogyan neznek ki, elviszik az orruk elol a lanyokat.


A ferfiego es megfelelesi kenyszer mar csak ilyen, ott is problemat general, ahol valojaban nincs.

2017. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%
Most mit mondjak erre nőként a 177 centimmel? xD
2017. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy szerinted a férfiak hány %-a szeretne nála magasabb barátnőt?
2017. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%
Van akinél alap és van akit pedig egyáltalán nem érdekel. Viszont a kisebbségi komplexust egyetlen nő sem tolerálja.
2017. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
45%

#13 valaki vagy tetszik vagy nem tetszik. De ez összkép alapján dől el. Ha csak a magasság a kizáró ok, akkor elég felszínes.


#14 pedig sokkal több ilyen párt látni, mint gondolnánk.


Épp ezért feltételezem, hogy a kérdezőnek sem a magasság(hiánya) a valódi problémája, hanem az önértékelése és komplexusa. Egyszerűbb az alacsonyságra ráfogni.

2017. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%
156 centi vagyok... szóval nálam abszolút nem elvárás, nálam úgyis magasabb :D
2017. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
22%
158 centi vagyok, de igy is az 190+os ferfiak az idealjaim, es a kerdezo nalam pont beletrafalt, kulsore tenyleg a magassag nyom nekem legtobbet a latba.. onmagaban nem eleg, es 170 koruli pasiba is voltam mar fullra belezugva, de valoban nagyon vonzo tud lenni, ha egy ferfi 2m koruli
2017. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
46%
Nálam tényleg az az egyik első szempont, amit meg szoktam említeni, de ennek oka van, mivel lányként én is 180 centi vagyok. :D
2017. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
24%
#19 persze, hogy oka van annak, hogy ez első szempont nálad, csak ez az ok nem a 180 centi...
2017. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!