Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogyha egy nő felvázolja a számára ideális pasit, akkor szinte mindig azzal indít, hogy "legyen magas"?

Figyelt kérdés

Ez az első dolog, amit - szinte reflex-szerűen - azonnal, gondolkodás nélkül rávágnak, utána jön a többi jellemző, már némi "ööö"-zéssel fűszerezve. Gyakorlatilag ez az első és legfontosabb szűrő. Óriási előnyt élveznek a nőknél a magas férfiak, gyakorlatilag már félig-meddig becsajozott az a pasi, aki magasra nőtt.


Valóban ennyire alap-alap-alap dolog a magasság a nőknél, aféle "belépőnek" számít? Hogy látjátok ezt?



2017. júl. 13. 18:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%

# 16


Tudom, hogy van bőven ilyen pár. Van barátnőm, aki 12 centivel magasabb a férjénél.

2017. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%
De ettől még az a tapasztalatom, hogy a legtöbb férfit zavarná, ha a nő lenne magasabb.
2017. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%

Most akkor tegyunk pontot ennek a parttalan vitanak a vegere.

Egy ferfi akkor magas nekunk, ha a gerince egyenes.


Egy hivo baratom meg azt mondja, hogy egy fefi terden allva a legnagyobb.


Ez a ketto ugynaz.


Oszt csokolom!

2017. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
#22 persze, egyetértek, hogy a legtöbb férfi alacsonyabb nőt és vice versa a legtöbb nő magasabb férfit szeretne. Azt, hogy relatíve mégis bőven elő fordul fordított felállás is, azért említettem, mert ezek szerint az alacsonyság nem kizáró ok.
2017. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%
Sokaknál nem az, de én pl. két olyan férfihoz vonzódtam eddig, akiknél az volt.
2017. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is fontos ,hogy magassabb legyen a pasim ,én 165cm vagyok ,a pàrom 184cm.

A volt pàrom meg alacsonyabb volt nàlam ,még közös gyerekûnk is van.

Sztm amugy had vàrjon el mindenki amit akar!

n

25

2017. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

szóval egy alacsony férfi vagy, ezért ez szúrt szemet és ki kellett írni róla egy ilyen kérdést.

külsőt tekintve férfiaknak is ugyanilyen értelmetlennek tűnő elvárásai vannak.

legyen nagy melle pl, ami szintén olyan, hogy vagy van, vagy nincs. legyen szép arca stb.

egyébként én nem hallottam még ilyet senkitől. alacsony fiú barátaimnak is van barátnője.

2017. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
68%

Mert attól még,hogy valakinek ez tetszik,attól még megszerethet egy alacsonyabb pasit.Normális ember külsőségekhez nem ragaszkodik ennyire.

Én is mediterránpárti vagyok,mégis szerettem bele világos bőrű és szemű pasiba.

Mondjuk egy magasabb nőnél érthető,hogy ez az elvárás.

2017. júl. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
53%
Ha elutasítok egy alacsony pasit, mert gyökér, akkor ő valószínűleg az alacsonyságára fogja fogni az okot, és nem fog a gyökérsége miatt magába nézni, ami a tényleges ok.
2017. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
58%
Ja 186 cm vagyok most írják ki kérdést arról hogy nem pisze orrom van vagy hogy vékony alkat vagyok?
2017. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!