Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt hallottam, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam, hogy a lányok az egyediséget szeretik. Akkor miért jönnek össze rendre ilyen tömegsrácokkal, akiknek semmi önálló gondolatuk sincsen?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Tini párkapcsolatok kategóriába legközelebb, légyszi.
2017. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

az, hogy a lányok mit mondanak meg mit csinálnak, köszönőviszonyba nincs, ezt tanuld meg :D


szemtelennek és érdekesnek kell tűnnöd, és nem papucsnak, mert ha össze is jön a dolog, hamar befuccsol az egész :D

2017. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Nem kértem privátot "szopd ki" témakörrel, de köszi, most már legalább tudom a nevedet.

Nézd, attól, hogy te nem felelsz meg a tinilányok által támasztott "egyediségi" elvárásoknak, és összejönnek helyetted ilyen buda fckn pest pólós kissrácokkal, az nem azt jelenti, hogy ez egy gyakori kérdés, azt meg főleg nem, hogy felnőtt nők foglalkoznak ilyennel.

2017. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
A lányoknak mindig az kell, ami menő. Ha 10 lánynak kell, akkor automatikusan kell a 11diknek is.
2017. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

1.) Ismered a srácokat személyesen gyerekkorod óta? Nem lehet hogy csak olyat látsz beléjük ami nincs is?

2.) Lehet hogy az adott lánynak ez bőven kielégíti az igényeit.(de ettől még nem lesz az összes lány hirtelen ilyen)

3.) Akármennyire is egyedi sok ember, ettől még lesznek hasonlóságok, és főleg ha egy divatirányzat vagy emberstílus amik a médiában is kiemelt figyelmet kapnak, sok embernek szimpatikus és ezért komolyabb figyelmet szentel neki, és így formálja az agyát rá erre a dologra, mint sok más ember is.



Ha a tömegsrácot nem külsőségekben érted, akkor fejtsd ki kérlek, hogy mi az a gondolat/elv amit vallanak, mi a prioritásuk az általad tömegsrácnak titulált egyéneknek? Mert én sose tudtam beskatulyázni így senkit sem.(még ha nagyon hasonló is volt egykét emberke)

2017. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Félve merem kérdezni, hogy talán... de nagyon talán...nem véletlenül a stílust, és a jómodort hiányolják belőled?


Attól, hogy a stílusod alapján kilóg a szádból a kapanyél, még nem biztos, hogy az egyediségét hiányolják a nők...

2017. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 Kiváló emberismerő vagyok, a másodperc törtrésze alatt megmondom, hogy ki milyen, 95%-van igazam szokott lenni. Persze most egy jót fogsz röhögni ezen, de nekem ez a ,,szuperképességem".
2017. júl. 15. 13:29
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem nevetlek ki, mert jómagamat is annak gondolom, de pont ezért tudom hogy mikre kell odafigyelni. Nem csak arra, hogy távolból látom és akkor rámondom, hogy ő ilyen, hanem hallani hogyan beszél, hogyan kezeli az embereket, hogyan reagál dolgokra, stb. de még így sem ismered minden oldalát, lehet hogy személyesebb körökben sokkal másabb. Persze nem kell gyerekkor óta ismerni, de azért valamennyit kell belőle látni, nem pedig, hogy ez ugyanolyan sapkában van mint pisti, és ugyanúgy mondja a "b*zd meget", akkor már ugyanolyan. Hasonlóság lehet, de attól lehet még benne egyediség, és önálló gondolatok. Azt maximum azokra tudnám ráhúzni hogy tömegemberek, akik nem merik önmagukat adni, és egyszerűen látni rajtuk, hogy feszülnek minden egyes szónál, mert nem tudják hogyan feleljenek meg neked, persze vannak akik magabiztosan is ugyanezt teszik, de itt is sok különbség lehet, és még ebben is lehet egyediség, hogy ki hogy próbálja ellesni a másiktól azt, hogy mi az amivel jó benyomást kelthet a másikban, ezzel elnyomva a belső lényét.


De azért úgy az nem hiszem hogy működik, hogy ránézel egy emberre, és te megmondod hogy ki ő.

2017. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Válasz: Hasonló a hasonlónak örül. "similis simili gaudet"
2017. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert az se midnegy, hogy hogy vagy egyedi. Elég egyedi az is, hogy egy másik kommentelőnek azt írtad, hogy szopja ki, de nem nevezném vonzónak.
2017. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!