Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálok rosszul? Miért nincs semmi reakció?

Figyelt kérdés
Udvaroltam 6-8 nőnek (nem egyszerre), normálisan nézek ki és úgy is viselkedek, a randevúkon is udvarias vagyok és kedves. Érdeklődöm a másik iránt, és szinte bármihez hozzá tudok szólni. Ehhez képest senkitől semmilyen visszajelzést nem kapok.42/F vagyok.

2017. júl. 16. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mégsem nézel ki normálisan.
2017. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normálisan nézek ki, és ilyen válaszokat is kérnék.
2017. júl. 16. 23:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kapsz,csak nem veszed a lapot.Vagy türelmetlen vagy,és azonnali visszajelzést vársz.Vagy egyszerűen csak nincs benned semmi:pl uncsi vagy,nem vagy jóképű.Konzervatívan öltözködsz,erőltetetten udvarolsz.Tanácsom:légy ápolt,csinos,lazíts,ha van időd sportolj,ha nincs fekvőtámaszozz.
2017. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te udvariasnak és kedvesnek tartod a viselkedésedet, még attól lehet olyan a stílusod, amitől feláll a szőr az ember hátán. Nagyon túl lehet tolni ezeket, a tenyérbemászó emberek meg inkább taszítóak, mint vonzóak.
2017. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyi próbálkozás után még válaszra sem méltatnak, akkor valami nagyon nem stimmel, az empatikusabb Nők még ilyenkor is megpróbálnak segíteni, tanácsot adni, főleg az érettebb korosztály.

Ha a randi könnyen összejön, akkor nem a külsővel van a gond, akkor bizony a személyiségeddel ijeszted el őket. Lehet hogy túl sokat akarsz adni túl rövid idő alatt, vagy túlságosan is dominálni akarsz, nem hagysz elég helyet nekik, elijeszted őket.

Azt tudom Neked javasolni, hogy a kevés néha több, ha felkelted egy Nő érdeklődését, akkor kérdezni fog, és egészen felpörögnek ez események. Válaszolj őszintén és röviden, legyél kicsit titokzatos, csak annyit igérjél meg amit be is akarsz tartani,építsd fel az egészet.

40F

2017. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"...szinte bármihez hozzá tudok szólni..." Lehet itt van a kutya elásva :D
2017. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!