Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valamit nagyon rosszul csinálo...

Valamit nagyon rosszul csinálok, hogy ennyire semmibe vesznek a barátaim?

Figyelt kérdés

2 barátommal elmentünk egy fesztiválra és ők ketten tök jól elvoltak, de én meg mindig le voltam sz**rva. Ha kérdeztem valamit alig válaszoltak, egymással elvoltak és ennyi. annyira rosszul éreztem magam, mintmég soha... de másik 2 bnőmmel is volt ilyen. pontosabban 3 bnőmmel. ők 3an elvannak egymással pedig nem régóta vannak jóba én meg csak tengek lengek. ha valakivel 2en vagyunk az úgy jó nincs semmi baj, de ha jön még 1-2 ember plusszba akkor az gázos.


Mit csinálhatok ennyire rosszul? vagy csak én verem nagy dobra? Nem vagyok már tinédzser. ezért nem is értem, hogy miért reagálok így vagy miért lehet ez? Kezdek kétségbeesni hogy nincsenek igazi barátaim.



2013. aug. 21. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez velem is sokszor van így. Nekem 4 barátnőm van(2 külön baráti csoport), tehát mindegyikben 3an vagyunk, és ettől néha nagyon elegem lesz.. de van, hogy 3an vagyunk másokkal, ahol ez nem jön elő. Azt hiszem egyes emberek képtelenek egyszerre több emberre figyelni.. vagy nem akarnak, nem tudom. Szerintem hanyagold az ilyen szitukat ahol felesleges 3., 5. , akárhanyadik vagy.. és keress új barátokat is :)

19/L

2013. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ja én ilyenkor szoktam diszkréten elszivárogni és utána még én vagyok lebaszva érte, hogy miért vagyok ilyen bunkó, hogy eljövök egy szó nélkül. Inkább olvass Trónok harcát 1000x többet érsz vele. :D
2013. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. igazad van bár ezt a barátkeresés nem olyan könnyű feladat :)
2013. aug. 21. 23:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt,és rájöttem hogy nincsenek is barátaim. Mindig csak én kerestem őket,ők max akkor,ha kellett valami. Erre nemrég jöttem rá,és egész jól elvagyok így,egyedül is :D
2013. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért ez elég szomorú :( Én nagyon embercentrikus vagyok. tehát folyamatosan igénylem a társaságot, de már most eljutottam odáig hogy nem akármilyen áron... Trónok harcát én is imádom, de könyvben nem merem elolvani.inkább maradok a sorozatnál:D köszi :))) rendesek vagytok ♥
2013. aug. 21. 23:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Eredetileg én is a sorozattal kezdtem, de nem bírok várni a következő évadig, úgyhogy muszáj voltam megvenni könyvben, de megérte szerencsére. :D Azért örülök, hogy szereted. :D Daenerys 4 President!
2013. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is néhányszor előfordult a veled hasonló helyzet, hogy ilyen 3-as összejöveteleken úgy viselkedtek velem, mintha ott sem lennék. Először azt hittem, hogy túlreagálom, de elmondtam néhány hozzám közelebb álló embernek (nem annak a két barátomnak akikről szó van), és ők megerősítettek benne, hogy az elmondottak alapján nem én vagyok a h*lye.

Őszintén szólva máig nem nagyon tudom, hogyan kezeljem a helyzetet. Előző alkalommal hajszál pontosan azt csináltam mint a 2. válaszoló: fogtam magam és leléptem, aztán hazamentem és elkezdtem trónok harcát olvasni. Persze utána jöttek a telefonok, hogy hova tűntem, de az jött ki belőle, hogy én vagyok a b*nkó amiért otthagytam őket.

Talán az lenne a megoldás, hogy szembesíted őket a helyzettel, azaz hogy leülteted és elmondod neki, hogy rosszul esik. Én amúgy ezt fogom tenni. És ha azt mondják, hogy túlreagálom, vagy nem használ semmit a beszélgetés és ezek után is előfordul akkor jön a B terv (amit Neked is javaslok. Mégpedig, hogy megmutatom nekik, hogy milyen érzés fölösleges harmadiknak lenni. Megbeszélek egy találkozót egy ismerősömmel, elhívom egyiküket, hogy jöjjön velünk, én pedig csak arra az ismerősömre fogok koncentrálni (akit amúgy beavatok), és a barátomat tudatosan hanyagolni fogom. Aztán a másikkal is eljátszom. Aztán a végén pedig megmondom neki, hogy na látod ilyen érzés volt.

Sajnos sokan nem képesek átérezni a másik helyzetét egészen addig amíg ugyanolyan szituációba nem kerülnek mint az illető.

2013. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem sem veled van a baj, tényleg vannak olyan emberek akik nem képesek többfelé figyelni....Én is úgy vagyok,ahogy a 4-es válaszoló, én is leépítettem őket,mert mindig csak én kerestem a "barátaimat"... De én viszont rosszul érzem magam így, hogy nincs kivel megbeszélnem a dolgaimat sem, főleg így,hogy 2 hónapja szültem, és a gyereken, meg a páromon kívül nem nagyon van társaságom. :S 28/N
2013. aug. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek nagyon aranyosak vagytok ♥

Most hanyagolom őket, megvárom míg ők keresnek és majd utána reagálok valamit :) köszi még 1 x:))) ▬

2013. aug. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!