Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok bulizós típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok bulizós típus és az online tér sem a terepem, hogyan találhatok párt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok eljárkálós típus. Az egyetemen sem sikerült senkivel összejönnöm. Kipróbáltam bizonyos online társkeresőket, de siralmas volt a helyzet. Pár félresikerült találkozás után hagytam is a dolgot.


A baráti társaságom már szétszéledt, így velük sem tudok sehová elmenni (amúgy sem jártam el, ahogy fent említettem).


Nálam sajnos az sem jött be, hogy 'ne keress párt és tuti akkor botlasz bele az igaziba'. Semmilyen jelöltbe nem botlottam bele.


Hogyan, hol keressek? Mit rontok el?


23n



2017. júl. 16. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha nő létedre nem találsz a neten partnert, akkor komoly gond lehet veled. Ha mutatsz képet, többet tudok mondani.
2017. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tematikus fórum oldalakon tudsz ismerkedni. Turatars.com, hoxa.hu, nlcafé.hu és társai. A legjobb, ha van közös indító téma, abból már szépen tovább lehet vinni az egészet.
2017. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem kéne a neten párt találni, mivel intelligens nő. :) Értelmes ember nem talál a társkeresőkön olyat, akivel megismerkedne. Olyanokat viszont százával, akikkel a való életben biztos hogy egy szót sem váltana.
2017. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
milyen igényeid vannak?
2017. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem inkább arról van szó, hogy a kevésbé előnyös külsejű, nem kifejezetten jóképű férfiakkal szóba se állsz? Nem kötekedésből kérdezem, csak tudni szeretném, hogy válaszolhassak a kérdésedre.
2017. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha nőként nem tudsz párkapcsolatot találni, akkor veled valami qrva nagy probléma van.
2017. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Nőként? Bárhol. Ha hozzászólsz facebookon pár téged érdeklő témákkal foglalkozó csoportban a posztokhoz, egyből akadni fog 1-2 emberke, aki kedvesen reagál. Aztán válogathatsz is.

Ha volt már több randid is, de nem működött a dolog, akkor jó eséllyel veled is lehet valami probléma. Pl. a szokásos égbe szállt igények.

Kíváncsiságból: Hány srác írt most rád?

2017. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy talál párt magának, hogy kilép a komfortzónájából és nekiáll a céljai megvalósításának.

30/f

2017. júl. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, hol élnek itt egyesek... Ti komolyan azt hiszitek, hogy egy nő csak úgy talál magának normális pasit, aki nem (csak) megdugni akarja? :D Nevetséges.


Hozzád hasonló vagyok, bár én mostanában áttértem az online ismerkedésre, nem sok sikerrel. A korom ellenére régivágású vagyok, akinek jobban megy ez személyesen. :) Szerintem nem olyan nehéz, tök jó programokat szoktak szervezni a Margitszigetre is, kutyusosat, vizeset, éneklőset, sok ilyen öntevékeny esemény van, nagyon jó társaságra lehet bukkanni. Ha nem fővárosi vagy, minden kisebb városban van azt hiszem a Nike-nak futóklubja, Budapesten naponta-kétnaponta szerveznek közös futásokat, sokan szoktak csatlakozni, állandó tagok is vannak, de újak is. (: Ha ilyesmi nem annyira a világod, szerintem más elfoglaltság (rajz, zene, tánc, akármi) szempontjából is találsz kisebb köröket, ahol lelkes amatőrök vannak inkább, semmint profik, szóval szégyellned sem kell, ha nem megy olyan profin az adott dolog. És az új barátok, esetlegesen egy párkapcsolat csak kellemes mellékhatása ezeknek a dolgoknak. De vannak ugyanígy csoportos (éjszakai) túrázók, van útitárskereső ami szerintem nagyon jópofa dolog, mert nem kell semmit garantálnod, csak fizeted a részed és egy jó társasággal világot látsz.:) Nagyon sok ilyen van, a legtöbb mondjuk Facebook eseményként van meghirdetve, nem tudom, ez mennyire gond. Amúgy minden más a való életben zajlik, mondhatni ártatlanul és anélkül, hogy konkrétan *párt találni* mennél. Nem tudom, milyen szakra jársz, de tuti vannak szakos ingyenes vagy majdnem ingyenes ismeretterjesztő előadások, workshopok nyáron is, amikhez bárki csatlakozhat, én a szakosakra szoktam menni, de nyilván mehetsz úgy is, ha érdekel.:) Annak ellenére, hogy nagyon lányos szakon vagyok, szokott sok srác is lenni. Párkapcsolat még nem lett belőle, mert annyira nem vagyok az a másra rácuppanós ember, aki feltétlen kezdeményez, de pár lánnyal már összebarátkoztam. :)


Nekem azért tetszett meg az ilyesmi, mert hasznos is és semmiképp sem megyek potyára, illetve mégsincs az, hogy valaki kötelezően fel akar szedni, mint egy társkeresőn, szóval még azt is mondhatom, ha nem szimpi a helyzet, hogy én nem keresek párt, csak érdekelt a program és a társaság.:) A bulizás nekem hasztalan és pénzkidobás, így sosem mentem, meg egyedül olyan fura, ezzel ellentétben. Nem tudom, hogy ez mennyire számít eljárkálásnak, viszont ennél jobb ötletem nincs.


Ha az online ismerkedés kilőve, az egyetemen vagy munkahelyen nem jött össze semmi (én is kemény 6 fiú közül választhattam és nem lövök házinyúlra, bár már kifutó évfolyam vagyunk lassan, szóval bármi lehet :D ), azt be kell látnod, hogy valamennyit muszáj lesz kimozdulni ennek érdekében. Mondanám, hogy ismerkedni bárhol lehet, a busztól kezdve a kávézóig, de nekem ez csak kényelmetlenebb volt (még szemezni is), mint online ismerkedni. Szóval igenis hetente-kéthetente nem árt egy ilyet beszervezni, meglátod, csak addig lesz teher, amíg el nem mész. :)

21L

2017. júl. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Hát ha olyan nagyok az igényeid, hogy senki nem felel meg nekik, akkor bárhol is keresel, nem fogsz találni ilyet. Ilyen nőből van a legtöbb.

Ha ez rád nem igaz, akkor könnyebb a szitu, mivel nő vagy, fognak kezdeményezni nálad sokan, lehet hogy nem azonnal, de biztos lehetsz benne. Onnantól pedig már csak annyi a dolgod, hogy nem hajítasz ki boldog-boldogtalant, hanem előtte azért átgondolod, vele milyen volna a kapcsolat. De ez csak egy szolíd vélemény.

2017. júl. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!