Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ritka típus! Ilyen könyveket...

Ritka típus! Ilyen könyveket tudtok?

Figyelt kérdés

Olyan könyvek kellenének nekem, mint Simone Elkeles trilógiája (Tökéletes Kémia, A Vonzás Szabályai, Láncreakció).

Romantikus könyvet, ahol mindkét fél gondolatait láthatjuk.

Naplószerűnek mondanám.

Viszont az olyanok, mint Szilvási Lajos: Egymás szemében c. könyve nem tetszett, mert még ha a napok sorban is vannak, a történéseket nem sorrendben írja, hanem éppen ami eszébe jutott arról a napról, és az eléggé zavaró.

Az nem baj, ha nem sima romantikus, tehát lehet benne fantasy-tól kezdve sci-fi-ig minden, de a fő lényeg a két szereplő kapcsolatán és gondolatain legyen (az sem baj, ha leszbikus/meleg történet)!

Egy plusz megjegyzés, hogy nem nagyon szeretem a magyar írókat, tehát a történet ne magyar nevekkel legyen (tudom, vannak olyan fantasy írók, akikről valószínűleg nem is tudom hogy magyar, mégis imádom), a lényeg hogy olvasáskor ne érződjön, hogy magyar ember írta!


Előre is köszönöm.


UI: nem baj ha angol nyelvű, csak legyen fellelhető az FSZEK-ben, vagy online ingyenesen :) (már 6db 2 méteres polcom, és a fél ruhásszekrényem tele van könyvekkel, a szüleim nem engednek többet venni :( )



2015. máj. 25. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Jamie Mcguire: Gyönyörű sorscsapás, Veszedelmes sorscsapás (Az első könyv a lány szemszögéből a második a fiuéból :D )

Sherry Gammon: Szerethetetlen, Hihetetlen

Cassandra Clare: Végzet ereklyéi sorozat

2015. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vannak ezek a kis vékony kis könyvek, ezeket én magamba lapregényeknek hívom... Ezek a Romana, Júlia, Tiffany, Bianca regények, ha jól tudom ez mind olyan amiben mindkét fél részéről vannak leírva a dolgok bár nem tudom biztosra anyám szokta olvasni őket. :) De vannak még az ilyen történelmi romantikus könyvek meg széphistóriák és oké hogy régi korba játszódik de ezek is két szemszögből vannak írva.
2015. máj. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Tudom, hogy azt mondtad, ne magyar legyen, de ezen a könyvön abszolút nem érződik az, hogy magyar szerző írta:

Kemese Fanni: A napszemű Pippa Ken

és a folytatása, ha esetleg megteteszene a könyv:

Kemese Fanni: A viharszívű Mya Mavis

Remélem, tudtam segíteni!

2015. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!