Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel a mentalitással sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a mentalitással sose lesz bnőm?

Figyelt kérdés

Csak azt látom, hogy egyből egymásnak esnek a ,,párocskák", kipróbálják, hogy milyen a másik az ágyban és ha nem jön be akkor tovább állnak, jön a következő (hacsak nem bonyolódik a dolog egy gyerekkel).


Viszont én abban hiszek, hogy először ismerje meg a 2 fél egymást, a fiú udvarolgasson, vegyen virágot, vigye el ide-oda a lányt, szép lassan fogják meg egymás kezét, egyszer csak elcsattan az 1. csók. Közben jól megismerik egymást, megszeretik egymást és idővel megtörténik aminek meg kell. De nem fordítva...


Ennyire torz a gondolkodásom? :(


22/F



2017. júl. 17. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Már nem azért, de hol látod, hogy mások ezt csinálják?
2017. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz ezzel a mentális gondolkodással

Sajnos normális értékrendek nincsenek a mai fiataloknál tisztelet a kivételnek! :(


Mindenki másképpen gondolja akapcsolatot,nehéz találni hasonlót!


Sajnos én is ezt látom a környezetemből

egyik ágyról a másikra ugrálgatnak ,egyik kapcsolatból a másikra---

Erkölcs? már nem is létezik

de ez az ő életük,rá tartozik nem pedig egy másik emberre...


szerintem is így van 1 kapcsolatban ahogy te gondolkozol, normálisan gondolkodol ne aggódj efelől

igaz az is mindenki másképpen gondolkodik...

És mindenki más is szeretne 1 kapcsolatban.


Sokan csak a szexet akarják és más semmit,szexpartnert keresnek és nem pedig társat!!!!


Sok sikert kívánok neked kedves kérdező,ne aggódj találni fogsz olyan lányt aki neked kell,fel a fejjel,ismerkedjél élőben neten egyaránt és remélem Rád talál a szerencse! 30N

2017. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez itt a reklám helye?
2017. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, te hogyan látsz bele mások kapcsolatába.


Egyébként te gondolkozol jól, valóban nem az ágyban kell kezdeni egy kapcsolatot, DE én azzal sem értek egyet, aki házasságig vár. Ugyanis a szex azért elég fontos részét képezi a kapcsolatnak, és nem árt, ha az ágyban is passzoltok. :)


21/L

2017. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lányként hasonlóan gondolkodom. :) Úgyhogy nekem a hasonló srácok jönnek be. De tény, hogy ritka.
2017. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz valamilyen vallásos közösségben ismerkedni.


Amúgy szűz vagy?

2017. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

épp ezt mondtam pár embernek már h erre konkrétan nincs/alig van igény a nők részéről, pedig itt vagyok én is és nekem a virág meg ilyesmi alap.... :D de látod....taplónak elkönyvelni mindenkit túl könnyű és ezt is látom nagyon sok nőnél sajna.


azért ne add fel! Akad még olyan nő aki ezt szereti és igényli :)

2017. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenki a sajat meggyőződése szerint él. :)


Szerintem abszolút helyes az értékrended.

Manapság azt veszem észre, hogy sok pár úgy gondolja, hogy az "győz" a vitában, aki K.O.-ra kiüti a másikat. (szavakkal természetesen, szexuális teljesítményt becsmérelve stb.) káros...

2017. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Számomra ez a mentalitás a normális.

21/l

2017. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ên el tudnám ezt fogadni.
2017. júl. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!