Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi jóval idősebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi jóval idősebbnek néz ki a koránál (30 helyett, pl 37), akkor idősebb nőknél próbálkozzon akkor is, ha csak a 25-32 körüliek jönnek be neki? Vagy ne foglalkozzon ezzel, mert temérdek 25 körüli nőknek jönnek be a 40-es férfiak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 14:07
 1/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Nem, nem temérdek 25 évesnek, csak néhánynak, ennek ellenére azt tanácsolom, hogy annál próbálkozz, aki tetszik neked korra való tekintet nélkül - természetesen a legalitás határain belül!

Tudod, nagyon nagy gennyládaság csak azért együtt lenni valakivel, mert nincs jobb, főleg ha a pótlék csaj már 30 éves elmúlt. Ne pazarold senki idejét.

Másrészt ha azért nézel ki öregebbnek, mert pl. alkoholista vagy, vagy füstölsz mint a gyárkémény, esetleg züllött életet élsz, és ez rá van írva az arcodra, akkor még az idősebb nők sem fogják egymást taposni érted.

Szóval sok sikert.

2017. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyik sem, nincs káros szenvedélyem. Egyszerűen már édesapám is 35 évesen 45 nek nézett ki. Genetika. 2 naponta sportolok, napi 2 órát. Napi 3 liter víz. Szóval nem itt a gond.
2017. jún. 25. 14:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért elég sok 25 körüli nőt látok 40 körüli pasasokkal. Na mindegy. Arra gondoltam, hogy ha kifehéríttetem a fogaimat, akkor 2-3 évet majd letagadhatok a 37 ből. Már az is jó.
2017. jún. 25. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne olyanokkal próbálkozni, akik nem jönnek be...? Kinek jó az...?
2017. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Szerintem neked valami ránckisimítás kellene. Nem értem, hogy mitől fiatalítana a fehér fogsor.

A megfelelő kozmetikumokkal elég jó eredmények érhetőek el, pl. retinolos krémekkel. Ásd bele magad a témába, biztos találsz valamit.

2017. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Áh, felesleges. Egy szép fogsor sokat segít. Sajna 1 éve 2 hónapig használtam én már a nuskintől, 40 ezer ftért (2 szer 40)csodakencét, egy percet sem fiatalított rajtam.
2017. jún. 25. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek,a 32 éven felüli nőknek sem jönnek be az öreges külsejű férfiak.33n
2017. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert fiatalokra pályázó fruska vagy.
2017. jún. 25. 15:51
 9/9 Ollókezű Edward ***** válasza:

Akkor te most az a fajta vagy, aki egyszerre öregszik vagy 20 évet, aztán úgy marad?

Egyébként honnan tudod, hogy fiatalokra vadászik, lehet, hogy csak egy vele egyidős férfit akar, aki úgy is néz ki.

Nekem nem lenne akadály, a belinkelt képen is elég sármos az úr, de ezzel a beszólással már elbuktál mindent.

2017. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!