Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy csaj, aki borzasztóan tetszik,

de csak látásból ismerem. Nem vagyunk munkakapcsolatban

egyáltalán, nem egy emeleten dolgozunk, nincsnek közös

ismerőseink (egy darab se) a munkahelyen. Még plusz nehezítő tényező, hogy ő már szenior pozicióban van én meg mivel ezen a területen új vagyok, csak gyakornok vagyok még fél évig, de mind ezt úgy, hogy egyidősek vagyunk, illetve szerintem max 1 év eltérés lehet.


Egyszerűen fogalmam sincs hogyan kezdjek

egyáltalán neki, még a konyhában (sok van belőle) sem találkozunk még véletlenül sem, soha. ( talán 1 ilyen volt az elmúlt félévben amióta itt dolgozok, akkor is többen voltak persze.)


Ti mit tennétek, hogyan lehetne ezt a projektet sikerre futtatni. Simán jelöljem fb-n a 0 ismeretség ellenére, és rögtön hívjam el? Vagy amint egyszer is szembejön velem a folyosón rögtön hívjam el? ( már ha egyáltalán szembejön valaha is :D )

Amúgy az én legjobb ötletem: van ilyen lync a gépeken és ez mutatja, hogy ki mikor elérhető és hazamenős időben amikor offline válik az állapota, gonoldtam akkor indulok hazafele én is, és megpróbálok úgy összehozni, hogy egy busszal menjünk, s akkor be lehetne próbálkozni... hát ez sem a legjobb ötlet, ráadásul hazafele is sanszos, hogy 2-4 fős társaságban fog hazamenni.


+ extre nehezítő tényező: k*baszott magas :D én sem vagyok alacsony 186 cm, de magassarkúban ezt biztosan veri, sőt lehet alapból is magasabb nálam

ÉS egyszer a boltban mikor szembejött velem ráköszöntem és még csak vissza sem köszönt, bár bízom benne, hogy bambult vagy nem érzékelte, ilyen velem is előfordul olykor.


Előre is köszönöm a segítésgeteket!! igazán elkélne.. :)



2017. júl. 18. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először azt kéne megtudjad, hogy van-e barátja. (fb-ról, ha van ilyen neki) Addig feles köröket futsz.


Valami közös munkakör/munkahelyi egyeztetés/meeting nincsen esetleg? Látnod kéne a reakcióit veled kapcsolatban, mert nem biztos, hogy ő is úgy gondolkodik ahogy te. Nehogy úgy járj, hogy belé vagy esve, és mindenfélét elképzelsz kitalálsz vele kapcsolatban, aztán ő meg nem is tud semmiről, és amikor odamész hozzá, egy ártatlan közöny fogad. Ő meg nem érti majd mitől vagy vele ennyire kedves, aztán furának tart majd...(Mert a szerelmes ember képes magából hülyét is csinálni...)

2017. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a buszos ötlet is jónak tűnik. Azokat az alkalmakat amikor egyedül van használd ki, beszélgess el vele, egy pár alkalom után már el is hívhatod valahová. De amikor többen vannak akkor is beszélgethetsz velük, ismerkedj meg velük is, ha több az imerős az csak jó dolog, tégy úgy mintha a többiek is érdekelnének (közben meg nem :D), dobj fel akármilyen témát (pl.. figyelj hallottátok,hogy xy elment a cégtől stb..:D), így is a közelébe férkőzhetsz többször.
2017. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor többen vannak,szerintem is jó ötlet úgy kollektíven mindenkivel haverkodni.Aztán bevonni őt is a társalgásba.Segítségét kérni valami apróbb dologban.Többször beszélgetésbe bonyolódni vele.Több ilyen dumálgatás után meghívni egy kávéra,többször együtt lógni,majd randira hívni.Szépen felépíteni a közeledést,bókolgatni,beszéltetni a magánéletéről.Ha vevő rád,az úgyis hamar kiderül,egy-két héten belül sínen lehet a dolog.Ha meg nem,az is azonnal nyilvánvaló a reakcióiból.
2017. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!