Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 30 éves férfi előtt még ott az élet, egy 30 éves nő meg már kifutó széria?

Figyelt kérdés

Több kutatás is alátámasztotta, hogy a mai világban egy férfi 38 éves korában a legkelendőbb, amíg egy nő 23 éves korában. Mind szexuálisan mind párkapcsolatra.

Tényleg igaz akkor az, hogy a fiatal csajoknak azért ilyen könnyű, mert mindenki rájuk hajt, a fiatal férfiaknak meg azért ilyen nehéz társat találni, mert még nem érettek be a jó korba, és a korukbeli csajok 90%-a foglalt, a fiatalsága és szépsége miatt? Sok férfi később válik vonzóvá, nem feltétele a férfias vonzerőnek a fiatalság. Viszont egy nő az gyakorlatilag a fiatalságával és a szépségével hódít. Ez határozza meg a vonzerejét.


2017. júl. 19. 19:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Ez lenyűgöző, de már hallottuk.
2017. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Semmi újat nem mondtál.Bár én akkor sem érzem magam kifutó szériának.Igen jó fiatal pasik és érettebbek közt egyaránt válogathat ilyenkor már az ember,ha jó karban van.
2017. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Lehet. És most jobb, ha azt mondom igazad van? Lehet ám elméleteket gyártani arról, hogy ki miért szerencsétlen az adott korban csak előre nem fog vinni soha. Nem fog 30 éves korodban az öledbe hullani egy bomba nő és a 20as csajoknak sem mindig van sikerük párkeresésben. Nem kéne általánosítani, meg számokkal magyarázni azt, ami több tényezős dolog.
2017. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
43%
Nekem max 30 eves korig erdekes egy ferfi. Nyilvan ha 40 leszek akkor nem igy lesz, de akkor mar ugyis normalis hazassagban elek majd, engem nem izgatnak ezek a "szingli vagyok es mindjart itt a koporso" problemak :)
2017. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%
Ok, mi a kérdés? Most magyarázzuk meg a kerék működési elvét is?
2017. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
Ne bántsd. Ő mindennap megnyitja ezt a kis grafikont és sírva simogatja a monitort, mint mikor Liv Tyler elbúcsúzott Bruce Willis-től az Armageddon végén. Aztán a tükörképének mondogatja, hogy "majd 38 évesen fürtökben fognak lógni rólad a csajok, meglátod, pajti".
2017. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Láttál te már 38 éves magyar férfit?Ha láttál volna biztos nem írnál ilyen ökörségeket,a férfias vonzerőnek is feltétele a fiatalság.
2017. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
72%

"Több kutatás is alátámasztotta,"

Ez egy társkereső kimutatása, ahova azok regisztrálnak akik...


Ez leginkább a sikertelen férfiak önáltatása, hogy majd eljön az ő idejük. Ráadásul nem mindenki keres üresfejű cicababát, csak egy réteg.


Egyébként is kétlem, a legtöbb lány nem 10+ korkülünsbséggel akar ismerkedni. Aki igen, azok legtöbbje au anyagiak miatt, az idősebb pasik megfelelő anyagi háttérrel vonzóak.

2017. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy hatalmas baromsag. Egy csomo no ismerosom 30 folott talalt parra es ment ferjhez. Sot sokan mar elvaltan, gyerekkel is talaltak normalis, jokepu, sikeres korukbeli pasit. Tudom, nehez elhinni, de egy jo no 30 felett is jo no, es nem adja lejjebb az igenyeit. Mondjuk nekem 23 evesen pont nem volt senkim, a ferjemet meg 33 evesen ismertem meg.
2017. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%

Ó hát persze...

Fiatalon, életerősen, amikor testileg a csúcson vagy, akkor nem kellesz a kutyának sem, de 38 éves kor után, középkorúan, te leszel minden nő álma.

Te, ahogy a panellakásban ülsz, piszkálod a köldököd, miközben várod, hogy a 70 éves anyád megfőzze a paprikás krumplit a konyhában. Egzisztenciád csúcsa valószínűleg az lesz, hogy 35 évesen végre tudsz venni egy Suzukit, és esetleg megöröklöd anyád lakását. Fürtökben fognak lógni rajtad a 20 éves lányok!

2017. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!