Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb társkereső oldal, ahol nem csak a szexre mennek az emberek, hanem komoly kapcsolatra is? 20/L

Figyelt kérdés
Mindenki a Tindert mondja... de nekem az olyan nemgyerebe. Sok rosszat hallani róla, pl nős férfiak vannak fenn meg ilyenek. Plusz én mindig is társkereső ellenes voltam, nekem fura hogy egy pasi velem beszélget,teszi a szépet, miközben 5 màsik csajjal is ugyanezt csinàlja egyszerre.
2017. júl. 20. 07:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Randivonal szerintem aránylag kuktúrált egy hely, de viszont fizetős, ha írni szeretnél valakinek. Viszont születésnapokra küldenek 3 napos ingyen prémiumot. 21F
2017. júl. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

szerintem kb mindenhol meg vannak a házas nők/férfiak + a dugó pajtit keresők és mellettük van akik tényleg komolyat keresnek


én pár éve 3 társkeresőn voltam fent (21 voltam), nem sok sikerrel, de voltak lányok akik komolyat kerestek, de volt olyan is aki pótapukát keresett, vagy épp dugópajtit

talán a legrosszabb amikor előadja, hogy komolyat keres aztán kiderül X hét/hónap után, hogy házas és csak szeretőnek tartott, sajnos ilyen is előfordulhat

2017. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nincs olyan hogy legjobb. Mindenhol ugynaz a söpredék van fent. A pasik szeretőt keresnek, a nők pótpukát meg eltartót, közben a színvonal a béka feneke alatt. Nemhogy értelmes gondolat, de még beszélgetni, helyesen írni sem tudnak.
2017. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik csak a szexre megy

Mindegyiken komoly kapcsolatot lehet találni


A két kijelentés csak látszólag ellrntmondás. Minden társkeresőn (kivétel nèlkül) megvan az a réteg, aki egy éjszakára gyúr, vagy a párját csalná, és az, amelyik komoly kapcsolatra vágyik.


Sajnos nincs recept, hogy hogyan tudod kiszűrni az egyik vagy másik csoportot, légy jó emberismerő, figyelj a jelekre, ne add magad oda azonnal.


Egy probléma van, hogy a legaktívabb, legjobb dumás férfiak általában pont a rövid dolgokra utaznak, hiszen tudják, hogy könnyű felcsípni egy nőt, és persze a nők is velük fognak elsőként randizni (érthető okokból, hisz mégis ők beszélnek legjobban a nők nyelvén). Sajnos ez alapján a legtöbb nő azt szűri le, hogy minden férfi csak dugni akar, pedig ez nagyon nem igaz



(nem is hibáztatom ezért a nőket, ha 3-an rám írnának, és ebből 2 nő gyakorlottan csevegne, ügyesen felkeltené a figyelmen, akkor én sem biztos, hogy a harmadik nőre koncentrálnék, akinek nem volt 50 randija az elmúlt 2 hónapban, így messze nem olyan tapasztalt az ismerkedés terén, esetleg aki tényleg izgul, hogy bejön e majd nekem, és ezért nem olyan kommunikatív)

2017. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

gyakorikerdesek.hu


Verhetetlen.


Már most kaptál tíz privátot pedig csak nyolc óra van.

Tévedek? :)


20 F

2017. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Szar az összes... Mindenhol ugyanazok a legalja emberek vannak. Mindegy melyiken nézelődsz. 2 perc után leesik, hogy valójában a fiók törlése gombot lenne célszerűbb keresgélni valamelyik eldugott beállítások menüpontban.

Én csak a nőket látom, de az alapján annyit tudok mondani, hogy mindenki fent van, akivel soha a büdös életben nem szeretnék megismerkedni. Közülük lehet választani... de miért választanék bárkit is? Söpredék, legalja, igénytelen, ronda, buta, műveletlen, elcseszett emberek gyűjtőhelye.

2017. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik társkereső majdnem ugyan az. A pasik 80%a kapcsolatban él vagy házas, csak alkalmi szexet akar. 10% a 40 éves szűz, anyuci kisfia típus. Talán ha 10 % normális van, de lehet így is sokat mondtam. Nagyon, nagyon nehéz tárkeresőn. Általában akivel kölcsönösen szimpatikusan vagytok, az messze lakik stb. Azonban van akinek ebből a kevésből is bejön, egy nagyon jó kapcsolat lesz, házasság és tényleg jól meg vannak évek múlva is.
2017. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem...a valóságos életben lehet igazán jól párt keresni. Tapasztalat...
2017. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A randimaskepp.hu nekem nagyon tetszik. Vannak programok, ahol lehet ismerkedni. Túrázás, bringázás. Nèzz fel, vesztenivalód nincs. :)
2017. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok tapasztalatot olvastam már itt, és mindenki azt mondja, hogy a fizetősök is pont annyit érnek, mint az ingyenesek, a népszerűek, mint a kevés felhasználósok.


Akkor már inkább tinder...


24f

2017. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!