Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölygek randiznátok érzékenyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölygek randiznátok érzékenyebb lekiseb pasival?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az aszikla szilárd macsó,törtntek dolgok az életembe ami miat másként látom már avilágott és ezek adolgok sajnos megváltoztatak.Már nem vagyok túl férfias anők szerint.Próbáltam magamat vissza csinálni úgymond olyanná mint rgeben voltam.De ebből csak a bajom lett ellent mondásba kerűltem magammal.Viszont így meg nemigazán találok párt.Mert minden nőnek az kell hogy egy pasi ne legyen érzelgős,kemény legyen.Már annyira feszengek emiat ha ismerkedni próbálok hogy a kominikáci ós is nehézzé vált a számomra az ellenkező nemmel.. 23 F

2017. júl. 20. 12:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A helyes írási hibákért elnézést.
2017. júl. 20. 12:57
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

1. Már megint egy olyan személy, aki nem tud helyesen írni. Emberek, tanuljatok már meg helyesen írni, ez alap!

2. "Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz

3. Milyen párt szeretnél magadnak? Valaha megfogalmaztad már magadban nagyon pontosan?

4. Mindenki a hasonló szintű személyekkel ismerkedjen.

2017. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Úgy mondanám, szeretem az ilyen srácokat mint a brownie-t. Kívül kemény, belül puha :)

Ne legyen sírós, meg azért aggódós, tutyi alak, de legyen lelke.

Párom pl egy szekrény testalkat, nagyobb mint 2 méter, közbe meg egy holland-törpenyuszi alapítvány aktív tagja, és egy empatikus alak.


Remélem kb érthető.

22L

2017. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a baj!Volt hogy több ember elött is elsírtam magam.Egymás után veszítettem el nem egy család tagomat rövid időn belűl.Viszont ekkor ott volt az a lány is aki tetszet .De mióta látta ezt az oldalamat nem beszél már velem.Ő is mondta hogy neki kemény pasi kel nem pedig olyan aki sír rí ha történik valami rossz.
2017. júl. 20. 13:13
 5/11 anonim ***** válasza:

A gyászt azért meg lehet érteni. Egy férfi is sírhat. Bár azért annak is meg van a maga módja. Más megkönnyezni egy beszélgetés alkalmával, meg pityeregni mint egy kislány. Vagy akár ha totál más a téma egy randi közepén, én se azt várom el h más fele járjon.

Bár én lehet nem vagyok megfelelő személy, én sose sírok, én se vagyok túl érzelmes.

2017. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem tudsz írni.

Amúgy nem, van egy fiú barátom, és tőle is nehezen viselem el az állandó jellegű nyálasságot és rinyálást.

Persze, mutasd ki az érzelmeidet, de ne essünk túlzásokba, ha én tudom tartani magam, neked is menni fog! 😊

2017. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

attól, hogy érzékeny vagy meg lelkis, attól lehetnél férfias meg határozott jellem

írásod alapján kerülendő vagy

2017. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Randizni randiznának, csak utána "nem éreztem randinak", "nincs meg a kémia", és hasonló szövegekkel ráznának le, esetleg egy "durvább nem vagy FÉÉÉÉRRRFIII" vagy "én nagybetűs FÉÉÉÉRRRFIII"-t keresek.


A lényeg a látszat, hiszen a sziklaszilárd macsók többsége egy betoji, semmire sem képes arc, csak jól reklámozza magát, míg egy érzékenyebb, lelkisebb pasi gyakran olyan dolgokat csinál élvezettel amiktől a nagybetűs "FÉÉÉÉÉRRRFIIII" összepiszkolná a gatyóját. Láttam már sok ilyet.

2017. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A helyesírásod olyan sz.r, hogy élből passzolnám a lehetőséget, hova tovább azt gondolod érzékeny vagy, de valójában kevered a szezont a fazonnal.


Sok közel álló ember halála okozta érzés több, mint valószínű, hogy gyász, esetleg trauma. Ez az érzés a szituáció jellegéből adódóan normális, nem jelent extra érzékenységet, amennyiben egy lány emiatt lenéz, akkor csökkent empatikus képességekkel rendelkezik vagy full pszichopata. Egyik esetben sem kár érte.


Érzékenység érzelmileg jelentheti azt is, hogy kifejezett radarként tudod azonosítani mások érzéseit, együttérzel vele, könnyen beleéled magad, extra empatikus vagy. Jelentheti azt is, hogy bizonyos élethelyzetekben túlcsordulnak az érzelmeid, holott kevésbé lenne indokolt, ennek nem tudom van e pszichológiai háttere, de lehet abból kifolyólag is, hogy kevés hasonló élethelyzetet éltél meg, és az agyad nem bírja egykönnyen feldolgozni a kapott információkat. Pl aki először lát hullát életében simán sokkot kaphat, a háborúban pedig simán elkártyáztak a katonák, miközben folyamatosan lőttek a közelben, mert annyira megszokták. Az agynak ez egy védekező mechanizmusa, ugyanis hosszútávon bekattansz, ha túl sok erős sokk-hatás ér. Pszichológus ebben biztos tud segíteni.


Egy szó mint száz, amennyiben a férfi egy gyász folyamaton megy keresztül, egyáltalán nem fogom lenézni, és akkor sem ha zokog az anyja sírjánál, mert mégis ki vagyok én ahhoz, hogy eldöntsem, mennyire "szabad" hiányolni az eltávozott rokont.


Ha az érzelmi túlcsordulásai önismeret hiányából és fejletlen önkontrollból fakadnak, amiket tanulmányozni sem hajlandó, akkor off.

2017. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor jobblesz ha felkötöm magam
2017. júl. 20. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!