Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randiznátok valakivel társkeresőről, és kiderülne, hogy élőben tök más, mint amilyennek kiadta magát, nem találkoznátok vele többet vagy adnátok azért még esélyt neki?

Figyelt kérdés
Élőben egy teljesen más személy állna ott, mint aki a fotókról nézett vissza rátok. Mivel hazudott, többet nem is akarnátok látni, vagy azért kapna egy esélyt, hogy a személyes varázsát bedobja és közeledjen?

2017. febr. 26. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy hátrány,gondolj bele, úgy kezdte, hogy átvert. Gondolom nála vonzóbb emberről volt kép, akkor meg pláne
2017. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Erösen függ a körülményetöl.


Ha csak "szebb" képet tett fel magáról, akkor adnßek neki egy esélyt, amennyiben a többi - a beszélgetések, érdeklödés - pozitív volt eddig.

Ugyanis igen sokan elöször a kinézet alapján szortiroznak és így nem lett volna esélye elkezdeni veled az ismerkedést. De mivel idöközben emberileg megtetszett - mert másként nem terveznél személyes találkozót -, adnék neki egy lehetöséget.


Ha nemcsak más képet tett fel, hanem a személyiségéröl sem mondott igazat, akkor az egész más, akkor nem nagyon akarnék vele folytatást.

2017. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem adnék esélyt. Egyrészt mert élőben is azzal akarok megismerkedni, akivel a neten "találkoztam". Nem csak valakivel.

Másrészt a hazudozást nem tűröm.

2017. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Volt olyan nem is egyszer, hogy az illető legalább 10 éves képet tett fel magáról. Vagy elhallgatott ezt-azt. Vagy rohadtak a fogai.

Nem, az ilyet nem akarom többet látni. Én sem hazudok sem a koromról, sem a súlyomról, sem semmiről. Igyekszem a legtöbb olyan képet felrakni, ahol például látszik, hogy nem vagyok egy fittness modell, látszanak a szeplőim, látszik, hogy mennyire apró is vagyok. Semmi értelme hülyíteni a másikat.

2017. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ miben más. Sajnos a férfiaknak szinte kötelező vetíteni, így ott lesznek különbségek, bár a vetítés a randikon is tart, összemelegedésnél derül ki az igazság.

Nem nem ilyen vagyok, én nem tudok kamuzni, nincs is túl nagy sikerem a társkeresőkön.

2017. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem adnék esélyt. Aki hazugsággal kezdi a kapcsolatot az később is így folytatja majd. Én már randiztam olyan pasival, aki teljesen máshogy nézett ki..... hatalmas csalódás volt. Nemhogy második randi nem lett belőle még az elsőről is leléptem 30 perc után. (Mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy a neten kedvesnek tűnt, élőben meg valami nem volt százas)
2017. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!