Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminista nők miér tekintik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminista nők miér tekintik még társkeresésben is elnyomott félnek a férfiakat?

Figyelt kérdés

Megnézegettem pár feminista oldalt, hát olyanokat olvastam, hogy meglepődtem.

A keményebb feminsiták azt mondják már férfi sem kell, kasztrálni kéne őket, és megszűnne minden probléma.

Mikor ezt olvastam, nem akartam elhinni, hogy az az aranyos női nem, ami pár évtizede még volt, akik alig várták, hogy valaki elhívja őket sétálni, vagy beszélgetni, most meg a férfiakat akarják szelektálni?

Hogy is van ez?

Randiztam ilyen csajokkal is.

Amúgy eléggé jóképű és sportos pasi vagyok, könnyen ismerkedem.

Még volt ilyen feminista barátnőm is, de sajnos 2 hónap után megváltam tőle, mert egész nap csak azt mondta, hogy a férfiak így meg úgy, a nőknek kéne minden jog.

Az elején még izgalmas volt, de mikor láttam, hogy ez tényleg komolyan gondolja, akkor dobtam.

És hírtelen a kőkemény feminista nő, sírni ríni kezdett hogy fogadjam vissza, és megváltozik.

Aki szimpatizál a feminizmussal, az tudna ezekre válaszolni?



#feminiszmusújkoriszárnyalása
2017. júl. 20. 16:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%

Amit leírsz, az nem feminizmus.


Persze, vannak olyan emberek, akiket utálok, nők, férfiak. De csak azért, mert valaki valami, nem utálom.


Talán a hipster-eket.

2017. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem feminizmus, ezeknek a nőknek valami baja van, valószínűleg olyan tapasztalatok érték őket amik miatt ilyen radikálisok lettek.

Én feminista vagyok de nem akarom kasztrálni a férfiakat, maximum az extrém hímsovinisztákat :D De az én ismerősi körömben többnyire normális, jó fej srácok vannak akiket bírok és a párommal is tök jól működik a kapcsolatunk.

2017. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Ne keverd a férfigyűlöletet a feminizmussal. Mondjuk nem is értem, ilyen férfigyűlölő nőknek minek pasi.
2017. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

22 éves nő vagyok. Annyira szimpatizálok a feminizumussal, hogy igen is egy nőt is ugyanolyan értékű embernek tekintsenek a férfiak, mint saját magukat. Ne legyen túlzott nagy különbség a fizetések között mint ugyebár jelenleg....., ne nézzék a pasik a nőt egy főző mosó takarító gyereknevelő gépnek, és igen is fogadják el hogy egy nő is lehet sikeres, okos, építhet nagy karriert. Részemről ennyi.


Akikről te írtál, azok megkeseredett, szánalmas feminácik. Az ilyeneket nagyon nagyon messzire ajánlatos kikerülni :) Többet nem is fűznék hozzá, mert lehetne sorolni hogy ilyen meg olyan buták, de felesleges, ez kiderült a leírásból. Úgyhogy kérdező, csak simán röhögj egyet ezeken a szánalmas lényeken, és lépj tovább :)

2017. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

A feminizmus definíciója: "a nők egyenjogúságáért küzdő mozgalom."

Aki kevesebbre tartja tehát a férfiakat, mint a nőket, az nem feminista. Innentől kezdve a kérdésednek nincs értelme.

2017. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%

Aki egy kicsit is szimpatizál a feminizmussal, előjön belőle ugyanez a megfelelő alkalmakkor. Tapasztalat.

Szóval nem érdemes feminácizni, kb mind egyforma, egy kategória.

Egy normális nő ilyennel nem foglalkozik, csak az, akinek valami trauma köthető ehhez az egészhez. Őket meg jobb szép nagy ívben elkerülni, saját érdekünkben.

2017. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
Tanuljátok már meg, hogy a feminista nem egyenlő a feminácival.
2017. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
12%
Dugd meg és dobd ki. Így kell velük bánni.
2017. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%

#4

", ne nézzék a pasik a nőt egy főző mosó takarító gyereknevelő gépnek, és igen is fogadják el hogy egy nő is lehet sikeres, okos, építhet nagy karriert."


-"Ne legyen túlzott nagy különbség a fizetések között mint ugyebár jelenleg....."

Fizetések közt nincs is már különbség jó ideje... jaaa hogy a feministák nem az AZONOS munkakörök között keresnek különbséget, hanem úgy általánosan? Csakhogy elég kevés nő lesz programozó, és gépészmérnök, szóval nem kell meglepődni, hogy értékesebb, hiányszakmákban dolgozó férfiaknak többet fizetnek... lehetnek ám nők is programozók, meg mérnökök, nincs megszabva, hogy csak közgáz, bölcsész, és büfé-ruhatár szakra mehetnek...


-"ne nézzék a pasik a nőt egy főző mosó takarító gyereknevelő gépnek"

Sokan nem nézik, de ők nem nagybetűs férfiak a nők szerint, hanem "lúzerek" akik max barátnak jók akiknek elmondhatjátok, hogy egy "nagybetűs férfi" milyen lekezelően bánik veletek :)


-"fogadják el hogy egy nő is lehet sikeres, okos, építhet nagy karriert."

Ezt már szinte mindenki elfogadta, viszont attól még nem lesz szimpatikus, hogy egy nővel szökőévente lehet csak találkozni, mert "siker és a szent karrier", ahogy fordítva is valami bajuk van a nőknek a munkából ki nem látszó férfival...

2017. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos a legtöbb feministának általában kijön ez a szélsőségesebb énje. Ezen az oldalon is sokszor tapasztalható a fölényeskedő, lekezelő hangnem a férfiak felé. Állandóan a férfiakat hibáztatják mindenért, lúzereknek nevezik... Sokszor már alig várják a kérdéseket, hogy lehessen szídni egy hímnemű tagot, de mégha az adott szituációban a nő lenne a hibás még akkor is kihozzák, hogy a férfi tehet a dologról.
2017. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!