Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kell igazából a nőknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell igazából a nőknek? Miért vagyok társkeresésben sikertelen, mikor másban tudok sikeres lenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
30-as átlagos férfi vagyok, aki ad magára (borbély, elegáns ruhák stb.) Két állásban dolgozok mérnökként/tanárként, hogy elérjem a céljaim. (lakás, autó, utazás) Nyelvtanfolyamra járok, sokat olvasok, igyekszem mindenben fejleszteni magam. Mégis egy-két véletlenen kívül soha nem volt sikerem a nőknél. Mindenki mondja, hogy vegyem lazán meg legyen önbizalmam. De nincs miből merítsek, nincsenek pozitív tapasztalataim egyáltalán.

2017. jún. 2. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Rosszkor vagy rossz helyen..próbàld meg elengedni egy időre a dolgot,vagy màshol màshogy kellene próbàlkoznod.


23/L

2017. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig elengedem egy időre. Több mint egy éve egyedül vagyok. Hónapokig nem is erőltettem.
2017. jún. 2. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Őrülj meg kicsit csinálj mindent máskêp pl motorozz szarj le mindent szolj be mindenkinek lêgy provokatív csináld mond amit elsőre gondolsz ne foglalkozz vele megbántasz e ezzel valakit ez egy jo recept.
2017. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Világéletemben az ilyen stílusú emberektől irtóztam, eszembe sincs ilyenné válni.
2017. jún. 2. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:

#1 és mégis hol máshol?


mindenki jön ezzel a hülye dumával, hogy "élőben kell ismerkedni" de HOL?


utcán leszólítgatni vadidegeneket, vagy kocsmáról kocsmára járni, esetleg a hangos diszkó, ahol egymás hangját se hallani?

2017. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem így értettem😀
2017. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 P83 ***** válasza:

Munkahelyen, tanfolyamon, vagy iskolában javaslom az ismerkedést ahová jársz éppen.

Vagy még, ha esetleg szeretsz sportlni vagy jársz edzeni valahová egy közösségbe, akkor ott.

Lényeg az, hogy ne legyen túl direkt és egyből legyen közös témátok, pl azért, mert te is oda jársz, meg ő is oda jár ahová te.


Ha ilyen helyen elkezdesz beszélgetni egy nővel, egyből van közös témátok, nem túl direkt az egész, nincsen randi szaga a dolognak.


Azt én is hülyeségnek tartom, hogy szarj le mindent, mert, ha egyszer nem vagy ilyen, akkor igy nem is lennél boldog.


Hasonló a hasonlót vonzza, olyan lánnyal tudnál boldog lenni, aki hasonlóan gondolkodik, mint te.

2017. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Munkahely felejtős, kevés nő dolgozik ott, mind idősebbek. Tanfolyamon sajnos én vagyok az idősebb. Sportokban is magánzó vagyok, futás, biciklizés, íjászat. Nem nagyon járok olyan közösségbe, ahol lehetne ismerkedni. Nem Budapesten élek.
2017. jún. 4. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Nem látja, hol lenne neki és lenne-e egyáltalán helye és ideje a te életedben.
2017. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Kifejtenéd? Nem teljesen értem mit szeretnél mondani.
2017. jún. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!