Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lehet sikeres a 20as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet sikeres a 20as illetve a 30as nőknél egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

39 éves, még mindig egy gyári melós és még mindig az anyjával lakik. Sose volt nős, de van egy 6 éves zabigyereke egy ronda nőtől, aki minden bizonnyal csak azért vállalt tőle gyereket mert lejáróban volt a biológiai órája és más férfit nem is talált erre a célra. Külsőre átlagos, vékony, annyira nem kopaszodik. Szabadidejében a kocsmában ül a nála jóval fiatalabb "barátaival", illetve horgászik. Személyiségre ilyen nagy dumás, állandóan ő akar beszélni viszont rengetegszer unalmas és mások számára érdektelen amit beszél, és a hosszas beszédei közben sokszor untatja a társaságot amiben épp van. Van egy pár százezer forintot érő használt autója, amiről szeret is hosszan beszélni. Nem láncdohányos, de napi 1-1,5 doboz töltött cigi simán elmegy. Nem alkoholista de azért iszik néha és amint már említettem kocsmába is jár.


Egy ilyen férfinak mennyi esélye van szerintetek, külön a 20as korosztályú és külön a 30as korosztályú nőknél? Ez a két tábor mit gondolhat róla?


2017. júl. 21. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Az esélyei? Kb. mint megnyerni a lottóötöst.
2017. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a nőnél kizárólag a kora a kritérium, akkor még akár lehet is. Ha már egyéb elvárásai is vannak "ennek a férfinak", akkor az első hozzászólóval értek egyet.
2017. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 acelsziv ***** válasza:
Ez egy nyomorult anyuci pici fia lúzer lehet célok és ambíciók nélkül. Épeszű nő az ilyet elkerüli.
2017. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én a huszas korosztály vagyok. Nálam semmi esélye se lenne. Nekem ugyan van barátom, tehát csak elméleti szinten mondom ezeket, szóval izáró ok: kora, hogy nem képes elköltözni, semmiéletcélja, cigizik, iszik stb. Semmi sincs, ami pozitív lenne benne. De az én barátom többet elért ezeknél huszinéves létére
2017. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen van?
2017. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úristen! És még a 20-as korosztályt is kérdezi. Nem semmi.Meg gondolom a nő még szexbomba is legyen.
2017. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ennek a férfinak mellesleg nemrég volt egy 18 éves, elég szép, apakomplexusos csajjal kapcsolata. Tehát nem véletlenül kérdeztem a 20as korosztályt is.
2017. júl. 21. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd megbánja a csaj késöbb, hogy kikezdett vele. Nekem is van egy barátnőm, aki szerintem nagyon szép, amolyan természetes szépség, amiről szerintem a legtöbb pasi álmodik, okos is, erre több évig viszonyt folytatott egy volt középsikolás tanárjával, aki még xsak jól sem néz ki, családja van, gyerekeit is ismeri. Hiába mondtuk neki mekkora gáz ez. Utána otthagyta őt, de aztán más elérhetlen pasi után ácsingózott, direkt lefeküdt vele, hogy majd akkor hátha akar járni vele, hát nem akart. Az lyen lányoknak nem tudom mi baja, mert szerintem találhatna normális hozzáillő srácot is bőven.
2017. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valami retardált lánynál biztos lenne esélye vagy valami öreg alkoholista nőnél
2017. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pénz nélkül átlagos külsővel? Valahol nulla és mínusz végtelen közt tendálnak az esélyei, és akkor most még nagyon sokat mondtam...


A két tábor azt gondolja róla: "egy újabb átlag lúzer nyomi"

2017. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!