Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan nőket, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőket, akiket a gimiben szekáltak, kerültek a fiuk, és a lányok is, csúfolták. Majd 20on éves korára teljsen megváltozott és egy sikeres, nagyon szexi és bomba nő lett?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Én nem lettem szexi, bomba nő, csak sikeres és kiegyensúlyozott (mind karrier, mind párkapcsolat terén), de gondolom az ilyen a férfiaknak nem számít, csak ha valaki szexi lett :D
2017. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

#1


Nekem még a szmájlid is szexi! :D

2017. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Engem általánosban csúfoltak a fiúk. Középsuliban csak azért nem, mert a suli 90%-a lány volt.


Egyébként sose voltam se ronda, se kövér, se hülye stb ami okot adna a csúfolódásra, de mégis kipécéztek. Felnőtt koromra meg minden pasi engem akar, pedig 25 éves létemre ugyan úgy nézek ki mint 15 évesen.

2017. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3: és azokból a csajokból mi lett, akik csúfoltak? Ugyan olyan jól néznek ki, és sokra vitték mint te? :)
2017. jún. 19. 21:50
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Én bomba nő lettem, de sajna nem sikeres, mert önbizalmam továbbra sincs.
2017. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám magam nagyon szexinek, az viszont biztos, hogy ma már szeretnek az emberek, így nekem is visszatért az önbizalmam. Ezek mellett egyre több sikert érek el az életben, és boldog párkapcsolatban élek már lassan 2 éve, de mielőtt összejöttünk, tudtam volna válogatni.

Tehát van remény! :)


21/L

2017. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
57%

Engem általánosban szekáltak. Lányok is meg fiúk is, mert stréber voltam és későn érő.


Most meg az összes volt osztálytársamnál jobban nézek ki, a fiú osztálytársak meg imádkoznak egy ilyen csajért, mint én. Vagy egy fele ilyen jóért.

2017. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt majd meglátjuk, mennyire leszek sikeres, de tény, hogy kikupálódtam és már inkább kedvelnek mint piszkálnak mások.
2017. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: A lányok nem csúfoltak. Egyébként mindenki sikeres a maga nemében. Nem volt 2 egyforma gyerek, de mindenkiből az lett, amit várhattunk az illetőtől.
2017. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező : Túl sokat hallgattad a Túl szexi lányt? Különben ismertem ilyen lányokat, katolikus gimibe jártunk a smink stb ilyen tiltott volt, érettségi után sokan megtalálták a stílusukat.
2017. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!