Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok olyan tokeletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok olyan tokeletes mint az instagramos lanyok ezert felek ismerkedni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

nem nezek ki olyan tokeletesnek mint azok a kisportolt hibatlan boru, hibatlan alaku nok az online media vilagaban


vannak borhibaim, a hajam sem all ugy mindig, toredezett is, pattanasaim is neha vannak stb.


ez visszatart abban, hogy szorakozohelyekre jarjak es hogy ismerkedni probaljak


2017. júl. 22. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Ne sajnáld, hogy te nem egy photoshoppolt mű nő vagy, hanem egy hús -vér eleven lány! Ezerszer többet érsz náluk még pattanásokkal és kócos hajjal is, hidd el! :-)
2017. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

miért, szerinted a férfiak mind úgy néznek ki, mint a kockahasú gatyamodellek?:D plusz elárulom, az instagramos lányoknak sem mindig úgy áll a hajuk, nekik is vannak bőrhibáik. amit róluk látsz az egy állókép, egy póz, némi fotosoppal felturbózva. nem azt mondom, ők ezért sokat tesznek, kisportolt testet pl senki sem kap ajándékba, de kicsit túlspilázod ezt.


persze ha te kockahasú gatyamodellt akarsz magadnak, akkor talán aggódhatsz emiatt, de amíg egy átlag pasit, addig nehogy ez tartson vissza. :D plusz sportolni te is sportolhatsz, nem tart vissza senki.

2017. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Elárulom kislány, ez előny. Hidd el :D

22L

2017. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Tedd le azt a Snickerst a kezedből és irány a futópálya.
2017. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

ja, de ne ess abba a hibába se, amibe az első válaszoló. könnyű minden nálunk jobb csajra azt mondani, hogy ez ilyen meg olyan mű nő, csak mert jobb teste van. :) én pl 70 kilós puding vagyok jelenleg, és elismerem, hogy tuti nem teszek annyi munkát a testembe, mint azok a lányok. az más kérdés, hogy orvosi egyetemre járok. :D de azért figyelhetnék (és mostanában próbálok is jobban figyelni) arra, mit eszem, sportolni pedig az egészségnek is jót tesz.


szóval ne másokkal foglalkozz. először magadból próbáld kihozni a legtöbbet, hidd el, ha a saját korlátaidra kihívásként nézel, és sikerül leküzdened őket, megjön az önbizalmad is.

2017. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok olyan tokeletes mint az instagramos lanyok ezert felek ismerkedni."



" Mit csinaljak?" - írj ki egy troll kérdést a gyikre.

2017. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az instagramos lányok sem tökéletesek csak ismernek vkit aki azzá teszi a képeiket. Photoshop és Corel Draw Kreatív iroda... :p
2017. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Előbb légyszíves növessz egy új agyat, mert a mostanit már kimosta a média és a sok szenny!!!!!!!!


Na látod, ezért nem kéne minden szir-szart elhinni, éjjel-nappal az istat bújni..stb. mert elveszi még az élettől is a kedvedet, ha hagyod, és lenullázza az önbizalmadat.


Az a szégyen, hogy másokhoz hasonlítod magad, és most rettentően nagy az önbizalomhiányod.


Csukd be szépen a netet, és menj el a könyvtárba önismereti, önbizalomnövelő könyveket választani.

Fogadd el magad, ha valami nem tetszik változtass rajta.


És mindig csak magadhoz hasonlítsd magad!

2017. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Provokávió szagot érzek.Egyébként meg majd aki elfogad kócos hajjal,bőrhibákkal,kávés szájízzel,annak tökéletes leszel.Addig meg mozogj,adj magadra,ismerkedj!
2017. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok olyan tokeletes mint az instagramos lanyok ezert felek ismerkedni. Mit csinaljak?"


Bízz bennünk: mi jobban tudjuk, hogy nekünk mi/ki/hogyan/miért tetszik.


"Amíg van egészség, szappan és meleg víz, addig egy nő lehet szép."

2017. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!