Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki itt szokott ismerkedni az oldalon, esetleg itt talált már párt? Működhet a dolog?

Figyelt kérdés
24,lány
2017. júl. 19. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen
2017. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bárhol működhet.
2017. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha kitudod szűrni a rengeteg kamus közül még akkor sem lehetsz biztos abban, hogy ha nőnek adta ki magát, hogy valójában nő e :D Azért ebben az oldalban nem bíznék nagyon, nem is erre találták ki.
2017. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Pont 24 voltam én is (lány). A férjem itt ismertem meg, elkezdtünk a munkája kapcsán beszélgetni privátban, aztán szó szót követett, bejelölt a face-en, skype, stb.

Kiderült, hogy pont abból a faluból származik, ahonnan az én családom, akik viszont már elszármaztak onnan (3 generáció). Véletlen műve, de véletlenek ugye nincsenek.

Több mint 600 km volt a távolság, de legyűrtük! ;)

Hozzáköltöztem, összeházasodtunk, 2 gyerekünk van. :)

Ha szeretitek egymást, nincs akadály!

2017. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Már két marha jó fej nőt ismertem itt meg, sajnos mindketten túl fiatalok voltak hozzám (vagy én túl öreg hozzájuk, nézőpont kérdése 😀)
2017. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én már két srácot is ismertem meg innen, mármint akkel többre is mentünk :) Az utóbbi egy évig tartó kapcsolatot szült :) szerintem jó hely ez az oldal mert valóban külsőségek nélkül tudsz olyan témákról beszélni ami érdekel, aztán kiderül hogy a másik fel totál szimpatikus :) persze ne konkrétan ismerkedésre használd, inkább a való életben kellene, de mindenképp egy jó lehetőség :) a legjobb barátnőjét is itt ismertem meg :)
2017. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm " bocsánat :)

És meg egy pozitív tapasztalat: egy nálam sokkal fiatalabb srácnak segítettem itt egy lánnyal kapcsolatban. Azóta olyan, mintha az öcsém lenne :)

2017. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os. Három a magyar igazság :)
2017. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem már sikerült itt komolyabb ismeretségeket kötnöm, szóval igen, szerintem működhet. Csak sokan vannak, akik néhány üzenetváltás után szó nélkül eltűnnek, ezen ne lepődj meg nagyon.
2017. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Megengedem, hogy megismerj. 😂 29F
2017. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!