Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okos, intelligens, művelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos, intelligens, művelt, visszafogottabb stílusú férfiak! Ti eltudnátok képzelni komoly kapcsolatot kevésbé okos, nem a természetes szépséget képviselő, nem visszafogott stílusú nővel?

Figyelt kérdés
Aki nem tanár, vagy orvos, vagy valam iexcel táblás irodai manager, vagy nem egyéb ilyesmi munkája van, elég feltűnően öltözik ,nem az a természetes szépség, plasztikai műtétje is volt (Képet mutathatok hogy mire gondolok kb)...
2017. júl. 22. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát figyelj az ellentétek vonzzák egymást elvileg.


A képre viszont mondhattad volna hogy magadról küldöd, kicist így feltűnő ha csak "kb" mutatod akkor miért nem ide teszed :D

2017. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ilyet írni nem illik, de orvosként, okosnak, intelligensnek, műveltnek tartom magam, de egyáltalán nem vissztafogott a stílusom. Viszont úgy vagyok vele, hogy a szerelem nem válogat, nekem mindegy, hogy mit csinál (bizonyos kereteken belül). Mire gondolsz az alatt, hogy "nem egyéb ilyesmi munkája van"? Kép meg jöhet... :D
2017. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én megszólítva érzem magam...szóval nem igazán. Nem szeretem a cicababákat, sem pedig az olyan nőket, akik buták...ha erre gondoltál.
2017. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni.
2017. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ilyen Hajdú Petya természetű pasik igen,akik kirakatbabákat keresnek maguk mellé és uralkodni akarnak a párjukon.
2017. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Az intelligencia az egyik legfontosabb dolog nálam, hamar kiderül, ha nem vagyunk hasonló szinten. A visszafogottság szintén fontos hasonló okokból.


A 'nem természetes szépség' annyira nem zavar, mert az csak a felszín, ha a többi jó, ezen túl tudok lépni.


25/F

2017. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnék elképzelni. Mivel próbálnál megfogni? Inkább arra vagyok kíváncsi, nem a fotóra. Győzz meg.
2017. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A nem természetes szépséget képviselő, nem visszafogott stílusú nő kép nélkül elég tág fogalom, szóval önmagában nem kizáró ok, hiszen minden a konkrétumoktól függ. A kevésbé okos így általánosságban kizáró ok lenne, hiszen nem tudok elképzelni tartós kapcsolatot érdemi beszélgetések nélkül, de itt is megint a részleteken múlik minden. Az intelligencia ugyanis nem egy homogén, jól definiálható képesség.
2017. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hol a kép? Amúgy mi neked az okos intelligens, csakhogy lecsekkolhassuk hozzánk szólsz-e
2017. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én simán.
2017. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!