Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasik! Ti bele szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik! Ti bele szoktatok gondolni, hogy míg másoknak kis túlzással már tök természetes a gyerekvállalás, ti még egy barátnővel sem feküdtetek le?

Figyelt kérdés

Egészen döbbenetes és sokszor bele szoktam gondolni, hogy le vagyok maradva és milyen hendikepben vagyok azzal, hogy egy csajt még életemben nem öleltem át, más meg lassan a gyerekét készül vállalni vagy már apa és teljesen természetes számára a nemi élet. Bár a gyerekvállalás az én koromban még annyira nem aktuális, de így is iszonyatosan durva, amikor látom, hogy a velem egykorúak már X. kapcsolaton vannak túl én meg még mindig számkivetett vagyok.

23/F



2017. márc. 28. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, elég durva különbség van, hogy én még a kezét sem fogtam egynek sem, más meg már seggbe is kurt párat. Kiábrándító kicsit, még az életből is.
2017. márc. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Mi a gond? Miért nem találsz csajt? Rossz helyen keresgélsz? Rossz lányokat nézel ki? Nem kezdeményezel? Félsz? Mi a baj??
2017. márc. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hogy a kortársaim hány nővel voltak, leszek majd én is, ami késik, nem múlik, csak nem jön időben. Inkább az szokott kicsit sokként érni, amikor eljegyzést vagy házasságot jelentenek be, és akkor egy pillanatra a fejéhez kap az ember, hogy "uristn hát mi osztálytársak voltunk, hogy repül az idő" stb. stb.
2017. márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Belegondoltam, valahol ez is motivált legbelül, hogy szexeljek végre és tök jó volt ezt önerőből elérni. :D
2017. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja belegondolok,de nem igen tudok mit tenni.

Azok a csajok akikkel összejövök zakkantak,vagy nem is tudom de egyszerüen olyan elvárásaik vannak mintha álltalánosba járnának nem pedig melózni.


Ja a legrosszab hogy nincs dumám.azt hiszem ez a legnagyobb hátrány,nehezen tudok kommunikálni...bárkivel.

2017. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Mi a gond? Miért nem találsz csajt? Rossz helyen keresgélsz? Rossz lányokat nézel ki? Nem kezdeményezel? Félsz? Mi a baj??"


Na vajon? Nem nehéz kitalálni, hogy egy pasi miért marad szűz még a húszas évei közepén is.

#mélynövésű, #vézna, #levegőneknézacsaj

#gyerekeskülső, #pasinincscsak180centiés80kilófelett

Csak így dióhéjban. -_-

2017. márc. 29. 12:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam bele gondolni, mert nem érdekel, hogy más emberek hol tartanak, vagy tartottak az én koromban. Veszem a bort, sört, cola-t itthonra, gépemről meg a múlt század nagy slágereire, legjobb dalaira bulizok a szobámban. Nem járok szórakozóhelyekre, a saját szobám a legjobb szórakozóhely számomra a világon, továbbá soha nem csókolóztam, soha nem feküdtem le senkivel, de nem is érdekel. Se a nők, se a dugás, se mások véleménye nem érdekel többnyire. néha amikor meg eszembe jutnak rossz dolgok és depressziós vagyok, akkor meg inni kezdek, aztán két üveg Heineken sör, meg egy üveg, fél édes vörös bor után már jobban érzem magam.
2017. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

"Nem nehéz kitalálni, hogy egy pasi miért marad szűz még a húszas évei közepén is."


Szóval csak a szokásos kifogások. :D

2017. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Szóval csak a szokásos kifogások."


Akkor most gondolkozz el magadban (meg azon is, hogy tetszenék-e neked), hogy egy 52 kilós 169 centis pasinak valóban a kifogások miatt nincs barátnője vagy nem éppen azért mert tényleg óriási hendikep az alkata. És ne gyere a kondizással, sporttal, mert én sem vagyok olyan hülye, hogy ne próbáltam volna meg magamon változtatni, de totálisan reménytelen és eredménytelen szélmalomharcot vívtam a cél érdekében így a jelenlegi állapotommal vagyok kénytelen a továbbiakban érvényesülni.

2017. márc. 29. 13:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor valamit szrul csináltál, olyan nincs, hogy egy egészséges ember megfelelő edzéstervvel és étrenddel nem tudna hízni. Más kérdés, hogy szerintem nálad (sem) a kilóid száma lesz a sikertelenséged fő oka, csak erre a legkönnyebb ráfogni.
2017. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!