Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még nem volt semmilyen kapcsolatom lányokkal, még csók sem.Gimiben kiközösitettek, mivel mindig is visszahúzódóbb voltam.Régóta vágyom már a szeretetre és mindig csak komoly kapcsolat érdekelt.A kinézetemmel nincs gond.Nagyon régóta próbálkozom az ismerkedéssel,csomó társkeresőre regisztráltam, de semmi siker.Kisvárosban élek, szóval nincs sok lehetőség :/ Úgy szeretném már végre megtalálni a szerelmet és kitartani mellette, átölelni és mondani neki, hogy szeretlek

2017. júl. 23. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ne add fel kérdező! 💓
2017. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok mimdenki van így, de ne aggódj meg fogod találni, csak járj nyitott szemmel. Ahol laksz ott nincs olyan hely ahol esetleg el tudnál menni ismerkedni?
2017. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Képet

2. Aki nem foglalkozik a közösséggel, azzal a közösség sem fog, ezt tapasztalatból mondom. Én sem vagyok egy nagy extrovertált, de mióta energiát fektetek a kapcsolataimba és megyek utána úgymond (figyelek és érdeklődöm más iránt és keresem én is őket), azóta befogadnak és benne vagyok a közösség életében, mint valaki, aki eszükbe jut egyáltalán, vagy számít.

3. Úgy ne keress párt, hogy görcsösen vágyódsz rá. Érezni fogja, én is szoktam a srácokon.

21l

2017. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találgathatok, Kérdező?

Nem vagy se jóképű, se pénzes, igaz?

Nos, ezért.

2017. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem és ugyan itt tartok 24 évesen. Mondanám, hogy megtalálod az igazit és talán meg is, de ki tudja mikor.


4-es: én állítólag jóképű vagyok és 500 ezer fölött van a nettóm. Nem ezen múlik. Sokáig én is azt hittem, hogy a pénzes csávók kellenek, de már másfél éve keresek jól és semmi. Mondjuk ugyan azzal a 24 éves autóval járok amivel azelőtt és ruhákat sem vettem mert lakást szeretnék. Szóval lehet az a baj, hogy csórónak nézek ki. Pedig egy egy éves iPhone 5-ösöm van, nem is értem. :/ :D


Komolyra fordítva a szót, ha pénzed van több helyre elmész gond nélkül mint minimálbérből, de a pénzéhes ribiket kerüld. Legutóbb engem is kiszemelt egy de elhajtottam a francba. :)

2017. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"elhajtottam a francba"



hogy reagált rá?

2017. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, nem erre számított. Azért hellyel-közel jól nézett ki a csaj, csak nagyon látszott rajta, hogy a pénz a mindene. Ezt felmérve persze egyszer sem bókoltam neki, nem áradoztam, hogy milyen jól néz ki. :)
2017. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!