Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy megy ez a gykn? Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy ez a gykn? Mindenki folyton fent van, van párja (főleg nők), nettó 250 et lazán zsebre tesznek és osztják az észt (férfiak is, akik sikeresek a nőknél), hogy rajtuk kívül mindenki szerencsétlen a csajozásban? Vagy inkább sok a troll?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, ha van egy kapós kérdés. Akkor a legtöbb nő úgy kezdi, hogy barátja van (mégis mindig itt van fent). A legtöbb férfi meg úgy, hogy a te koszos kis 180 vagy 200 nettóddal mit akarsz, amikor én 250-300 at kapok és így sincs csajom? Vagy van, mert én vagyok a Jani. Önfényezés?
2017. máj. 31. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Valószínű, hogy itt akar menőzni. :D Intelligens ember nem henceg se a fizujával, se a párkapcsolatával. Mindenki úgy boldog és boldogul, ahogy tud meg akar. A válaszok 90%-a önámítás vagy hazugság. :)
2017. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

Elárulok egy nagy titkot:

2 nagy csoportra lehet osztani a "felnőtt párkapcsolatok" gyik-es felhasználóit


-vannak a sikertelen férfiak (sikertelenség oka lehet csóróság, rossz külső, alacsony, elhízottság)

-és vannak a párkapcsolatban élő nők, akik unatkoznak mert a pasijuk/férjük eltartja őket, és miközben dolgozik a párjuk mert megkeresi a pénzt, ők oszthatják az észt a lúzereknek és flegmán, arrogánsan, bunkón beszólhatnak nekik


Ez a kategória erről szól, nem vetted észre? Csak lúzer férfiak és unatkozó eltartott nők vannak.

2017. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jézus, nem kell ezt túlkombinálni, ez az internet és egy anonim fórum. Mindenki azt ír magáról, amit akar... Itt lehet mindenki rettenetesen okos, milliomos, főni az Audinál, dughatja Vajna Timit, stb következmények nélkül. Amúgy a válaszolók több mint fele valószínűleg folyamatosan kamuzik, de legalábbis ferdít, szépít. Néha trollkodik. Ennyi :D
2017. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

1, A legtöbben, ha esélyes, hogy adott kérdésnél nem veszik őket komolyan vagy csak neki támadnának nem fognak válaszolni. Minek adjon tanácsot, ha neki se megy, minek vitatkozzon egy anonim fórumon.


2, Pont az anonimitás miatt itt mindenki azt hazudik, amit akar. Nem is értem hogy gondolhatja bárki, hogy itt mindenki igazat ír.


3, Igen, biztosan sokan vannak, akik pedig csak azért írnak, hogy picit növeljék az egójukat.


Akkor a legtöbb nő úgy kezdi, hogy barátja van (mégis mindig itt van fent).-- Ezt pedig ugye te se gondoltad komolyan? Ugyan miért ne internetezhetne az akinek párja van? Szerinted egy párkapcsolatban az emberek összenőnek? Vagy kikötik a netet? Elárulom neked egy normális felnőtt kapcsolatban a két félnek a minőségi együtt töltött időn kívül van saját ideje is, azt, hoyg ezt egyesek ilyen fórumokon töltik az ő bajuk. A másik, hogy sok ember van, akik ilyen-olyan okok (kezdődő kapcsolat, távkapcsolat..stb..stb) miatt pl csak hetente egyszer találkoznak, na ők is pl kötelezően tvt nézzenek vagy bulizzanak vagy ilyesmi, ha nem tudnak együtt lenni esténként, mert egy fórumon lenni kapcsolatban nem lehet?

2017. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Hát figyelj, tessék életem története röviden :D


- 27 leszek

- 10 éves kapcsolattal

- Gyakornokként dolgozom 2 évig

- Így a bérem csak minimálbér (számold ki)

- És azért vagyok fent, mert miért ne?! Hazaérek melóból, benyomom a gépet, mellette "ebéd" és kikapcsolódok.

- Párom később ér haza a munkából, így van időm "lazulni".


Egyéb kérdés? Bár nem értem hogy annak, hogy valakinek van párja mi köze ahhoz hogy fent van e az oldalon vagy sem?! Rengeteg felhasználónak nem nyilvános a felhasználóneve, honnan veszed h egésznap itt vannak?! Túlkombinálod az egészet.


N

2017. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Eltartott vagyok, ráérek :p.
2017. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, vegyük például a face-t, ott is mindenki éjjel-nappal online van. Manapság mindenki éjjel-nappal online van :D Ez a hely pedig nem a gazdagok és szépek gyűjtőhelye, mindenki azt mond amit akar, ha akarom elhiszem, ha nem, nem.
2017. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a fáccse nem jó példa, mert van messenger app, ami mindenkit online jelez ha van mobilnetje.
2017. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A legrosszabb ***** válasza:
70%
Nettó 250-et lazán zsebre tesznek? Hohó! Volt itt már az elmúlt néhány hétben 600 ezres, 800 ezres, 900 ezres, másfél milliós, 2 milliós, 3 milliós és 9 milliós fizetéssel rendelkező Pénztáros Lőrinc is. Ráérésük közepette GYK-znak. Unatkoznak. Érted. A pénzhajhász unatkozik. Nem megy be a céghez ellenőrizni a beosztottjait, nem túlórázik, nem költi a pénzét, nem használja ki a keresete által megfizethető lehetőségeket, á, nem. Hát minek az. GYK-ZIK BAMMEG! Feljön a háromdiplomás pénzügyi szektorban dolgozó harács tőzsdecápa GYK-zni napközben 2-3 órát. Hát érted. Dől a lé, Pató Pál, ráér később dolgozni. :D :D :D A hasamat fogom, amikor 50 hozzászólásból 38-ban 800 ezres fizetésről írnak, mint saját havi kereset. :D
2017. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én tartós párkapcsolatban élő nő vagyok, és nem vagyok eltartva. :D Én trollkodni járok fel meg röhögni.:D De ha olyan a kérdés, el is gondolkoztat. A párom ilyenkor játszik, nekem meg ez a kikapcsolódás sokszor meló után, bár nem napi szinten járok fel. Ennyi a magyarázata. :D Ez az én kis privát időm, amit itt b*szok el. :)
2017. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!