Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen baj, ha nem írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen baj, ha nem írok rögtön annak, akivel párba állított?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez beszarás, imádom ezt az oldalt, ha el vagyok kenődve érdemes ide feljönnöm , főleg ha azt hiszem , hogy én vagyok az idióta meg a hülye, mert itt sokan túlszárnyalnak engem.
2017. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mért vagyok hülye? Mert úgy döntöttem, hogy inkább nem este fél tizenkettőkor kezdek el valakivel beszélni?
2017. júl. 24. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mondjuk egy-két napig. Utána már baj.
2017. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De nagy baj.

Aki regisztrált a Tinderre, annak 0-24 készenlétben kell lenni és azonnal mindenkivel beszélgetni.

2017. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, vettem az adást. Amúgy is tárgytalan, mert már nincs a match-eim között, gondolom, meggondolta magát.
2017. júl. 24. 20:10
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:

Ha no vagy tok mindegy, ha fiu vagy, akkor max. egy ora utan de szerintem a legjobb olyan 20 perc. Igy tunik, a legspontabbnak, s lehet meg irogat masnak, szoval fent lesz.

Ne legyenek illuzioid egy nonel match hatan match van. Mindig lesz 3-4 ember akivel beszel, ezert jobb minel elobb neked is bekapcsolodni a jatekba. Annyibol rodsz ha rogton irsz, hogy akkor az ugy fog tunni, hogy nincs eleted, es vegre valaki irt Tinderen ezert egybol raugrassz.

2017. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy a társkeresésben a nőknek álla világ, de ettől még nem értem, mi a rákért törölt le.


Ja, ésnez nem tartozik ugyan ide, de mi a f****ért nem lehet tinder plus-t vásárolni a google-fiók használata nélkül? Én nem akarom megadni a google-nek a bankkártyaadataimat, sem azt, hogy hol lakom. Idegesít, hogy mindent összekapcsolnak mindennel, túl nagy hatalom koncentrálódik a google és a facebook kezében. Miért nem lehet egyszerűen egy független oldalon fizetni?

2017. júl. 24. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Abszolút nem baj. Én is általában este, elalvás előtt szoktam pörgetni, meg válaszolni, de ha akkor állok valakivel párba, inkább megvárom a másnapot, mert a tartalmas és normális beszélgetés híve vagyok, két szóval meg nem akarom elintézni a szia után, hanem megnézem a képeit, ha van, a leírást és valami egyedit írok neki. Egyébként van, hogy én írok a fiúra, van, hogy ő rám, bár általában az a gyakoribb, bevettebb, hogy a fiú ír.:)

21L

2017. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Btw, nem kell bankkártyát megadni, én maestros vagyok, azt nem fogadja el egyik playes vásárlásnál sem, ezért mobilegyenleggel fizetek. Gondolom, a Tindernél is működik ez.
2017. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező. A tinderen a többség az első kép alapján húz jobbra vagy balra, aztán, ha match van utána nézi meg a többit, olvassa el az inbfót és szembesül vele, hogy hopp mégsem tetszik az illető. Na ezért tűnnek el az ember matchei.
2017. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!