Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek túlzás a részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzás a részemről, hogy online ismerkedésnél a rossz helyesírástól, ékezetek és központozás nélküli írástól rögtön elmegy a kedvem az illetőtől?

Figyelt kérdés

Kiírtam az adatlapomra is, hogy számomra ez elvárás, nagyon fontos, hogy írásban és szóban is jól működjön közöttünk a beszélgetés, és már írtam meg embernek, hogy ez szerintem igénytelenség a részéről, tiszteljen meg annyival, hogy nyom ékezetet azon a mobilon. Viszont azt kaptam meg, hogy ez túlzás a részemről, hogy ilyen alapon elutasítottam valakit. Nyilván ha lenne mellette más, ami baromira megfog, akkor beleférne, de ismerkedésnél, mikor az első pár üzenetet küldjük, sokszor lehal felőlem a beszélgetés emiatt, és azért nem szeretnék örök magányt vállalni én sem. :D


N



2017. júl. 20. 13:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nem

én még beszélgetésnél is baromi irritálónak találom, ismerkedésnél még egyenesen kiábrándító, mintha valami 10-13 éves lenne a partner


F

2017. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem túlzás. Nem is válaszolnék olyannak, aki képtelen értelmesen és helyesen írni.
2017. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
#2! - nek igaza van!
2017. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem túlzás
2017. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
99%
nem az
2017. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem az, engem is zavar, de ettől függetlenül ismerek nem egy olyan embert (többek között nőt is), aki annak ellenére, hogy tanult, intelligens, olyan szinten trehányul ír, hogy már szinte fáj olvasni.
2017. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Totally agree with you. 😊
2017. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem túlzás. Aki nem tud írni rendesen, az nem érdekel. Nem várom el másoktól azt a szintet, mint magamtól, de legyen képes kulturáltan írni és fogalmazni.


Nyilván, ha valaki diszlexiás vagy nem lát jól például, az más. De ez az írásképből úgyis látszik, fel lehet ismerni.

2017. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is fontos szempont. Főleg, hogy már a legtöbb esetben jelezve van a hibásan leírt szó. Igaz, erre sem lehet 100%-ban hagyatkozni, de ha egyszerű szavak sem mennek valakinek, az nagyon kiábrándító tud lenni.

N

2017. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jön le, hogy a másik nem egy intelligens embert, nem tud jól kommunikálni, stb. Nálam is kizáró ok. Ne add alább!


26/F

2017. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!