Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A félénkebb, visszahúzódóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénkebb, visszahúzódóbb lányok milyen srácokat keresnek? 🤔

Figyelt kérdés

A félénk, csendesebb lányokat a harsányabb, kitűnő srácokat keresik inkább, vagy a hasonló beállítottságú srácokat?


Érdekelnének a vélemények. Köszönöm. 😊


22F


2017. júl. 24. 22:55
 1/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy azért visszahúzódó, mert


a) ilyen a természete

b) nem szereti a mindenkivel bratyizó gyökereket

c) fél a többi embertől


illetve ezek tetszőleges kombinációi...

2017. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Ha mar valasztanom kell akkor a) es c) kombinacioja vagy valamelyike 😉
2017. júl. 24. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Úgy általában inkább a hasonlóakat, nem hiszek az ellentétek vonzzák egymást dologban.


By: Egy idegenek között félénk, de amúgy gyorsan barátkozó lány. 😊

2017. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy hasonlót, pont az ellentetjét, hiszen néha valakinek kell intézni dolgokat, és néha határozottan kell fellépni. Két nyuszi ember eggyütt nem lehet túl hatékony.
2017. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a félénkségük semmiben nem korlátozza őket, hogy ők is magas, jóképű pasikra vágyjanak. Ugyanakkor a legtöbb esetben úgy "alakítanak" ki kapcsolatokat, hogy az emocionális szépfiút megfogja a szende kislány odamegy, utána meg már jön magától az egész és idővel egyre nyitottabb lesz. Összességében elmondható, hogy a félénk csajokat a pasik "karolják fel", de a ronda, alacsony ürgék közeledését ők is visszautasítják. Szóval az introvertált személyiségük egyáltalán nem készteti őket igényeik lejjebb adására, mert nekik is van lehetőségük egy tökéletes párkapcsolat kialakítására, csak nyilván kevésbé kezdeményezőképesebbek.
2017. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor félénkebb voltam és jobban szerettem magam lenni, hasonló srácot kerestem, aki nyugis, csöndes, nem járogat el a haverokkal úgy. Most nagypofájúbb vagyok és kicsit többet járok emberek közé és észrevettem, hogy az ideálom is ehhez mérten változott a kicsit bohókásabbak felé.:) Most sem a nagyképű bunkók tetszenek, akik földig vedelik magukat minden hétvégén, csak a kicsit lazábbak, spontánabbak, aktívabbak.:)

21L

2017. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
*Bocs lehet félreérthetően írtam. Szóval az emocionális szépfiú (akiben van azért magabiztosság) felfigyel a szende kiscsajra, leszólítja, a beszélgetést követően pedig már minden jön magától. Úgy gondolom az ilyen introvertált csajok a tipikus klasszikus értelemben vett normális srácokkal alakítanak ki párkapcsolatot. Persze arra is láttam már, hogy a hamvas, szűzies szőke kislányt leakasztotta a falu nagymenő iszákos baromja, de sajnos abból nem is sült ki pozitív dolog (hosszútávon lehetetlen egy ilyen kapcsolat vagy csak akkor ha a csaj tolerálja a totál alárendeltséget).
2017. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

6-os "Most sem a nagyképű bunkók tetszenek" Ó dehogynem! :D


„A hiúság a kedvenc bűnfajtám”

2017. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Szeretem, mikor idegen barmok azt hiszik, hogy jobban ismernek és tudják, mire vágyom, mint én magam. :) De az legyen a legnagyobb boldogságod, ember, hogy azt hiszed, egy idegen lány, aki csak szereti az extrovertáltabb, pörgős embereket, valójában a bunkókra bukik. Ja, hogy neked ők is nagypofájú bunkók? Egyéni probléma, aki ismer, az tudja, hogy mi az esetem és nem az, amit te hiszel.:)
2017. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Többnyire én is csendes megfigyelő vagyok,idegeneknek nehezen nyílok meg,bizalmatlan vagyok,nehezen oldódom.Viszont ha már biztonságban érzem magam valaki társaságában,én is megnyílok.Alapvetően nyugodt vagyok és derűs.Így a vidám,kedves,ám extroveltáltabb pasikat kedvelem.Ne legyen búval b..szott,tudjunk együtt hülyülni;ne legyen harsány,csak legyen egészséges önbizalma.Belőlem ők hozzák ki a legjobbat.
2017. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!