Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nálatok ez kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok ez kizáró ok lenne, vagy nem?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem akarok gyereket. Házasodni se akarok. Szerintem semmi értelme. ( És NEM, NEM fog megváltozni a véleményem. :) ) 23/L
2017. júl. 25. 16:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

Szíved joga!

Nálam kizáró ok... de vannak bőven, akik rólad álmodoznak.

2017. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%
Állítólag 10 férfiból 3 nap akar gyereket, a maradék 30%-nál biztosan van esélyed.
2017. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%

>NEM, NEM fog megváltozni a véleményem.


A hülyeséget hagyjuk már, kérem. Sokat változtál eddig, sokat fogsz változni ezután is.


De a kérdésre válaszolva: nem hiszem, hogy kizáró ok lenne, pont azért, mert az emberek változnak, és ha értelmesen állunk neki, úgyis az lesz a kapcsolatban, amit szeretnénk. Én sem vagyok benne biztos, hogy akarok gyereket, de majd kiderül, mi lesz.

Az már egy kicsit jobban eltántorítana, hogy azt hiszed, hogy te már nem változol, meg hogy ilyen szilárd "elveid" vannak. Önismeret hiányára utal.

2017. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
Főnyeremény vagy a negyvenes pasiknak.
2017. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%

Én sem szeretnék gyereket! SOHA!!!!!!!

Hàzasságot sem!!!! SOHA!!!!! Ezen véleményemen nem fogok változtatni 20-25 év múlva sem.


19/L

2017. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Hiába írod nagybetűvel azokat a "NEM"-eket, az anyaság iránti vágy el fog jönni, hidd el. Sok nőnél villámcsapás-szerűen érkezik el, hogy szeretnének anyává válni. Te még nagyon fiatal vagy, de 10 év múlva valószínűleg már ott fogod ringatni a karjaidban a kis csöppséget, és hangosan fogsz nevetni azon, ahogy hozzáálltál az egész témához. Nem tudhatod, mit hoz a jövő. Egy szuperül működő kapcsolatban előbb-utóbb úgyis felvetődik a családalapítás gondolata, ez nálad is így lesz.


A házasság tényleg egy marhaság, ebben viszont egyetértek :DDD

2017. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Találsz ilyen férfit nyugi.


De neked ez még változhat előjöhet még nálad az anyai ösztön, a jajj de jó lenne egy bébi. De az is lehet, hogy tényleg nem fog.


Nekem szintén nem kell gyerek, épp ezért sem tartanak túl sokáig a kapcsolataim.

Csak én már túl sok nőtől hallottam azt, hogy neki nem kell gyerek aztán idő után még is kellett és így ért véget eddig minden kapcsolat akitől nem csak kalandra vágytam.

2017. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
3as sok olyan ismerősöm van,meg anyumnak aki,aki 20 éves korában kimondta,hogy nem akar gyereket,és most 45,és nem változott a véleménye. :) Tőlem is megkérdezték,már gyerekkoromba is,hogy majd ha felnövök,akarok-e? mondom kizárt dolog :D
2017. júl. 25. 16:43
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
majdnem úgy olvastam, hogy anyudnak sem lett gyereke...akkor te , hogy lettél :)
2017. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Persze, sokan nem akarnak nokent sem gyereket es a vegen nem is lesz nekik. Arra keszulj majd fel, hogy joparan ragni fogjak emiatt a fuledett, hogy "majd ugyis valtozni fog a velemenyed"- az elejen, aztan pedig majd egyszer csak jon a "ez az elet ertelme es szaporodni KELL" illetve a szemelyes kedvencem: "Ki fog majd latogatni idos korodban?!".

Ha Te nem akarsz szard le a tobbi ember velemenyet(arrol nem is beszelve, hogy szerintem a Te hozzaallasod meg mindig jobb, mint azok, akik egy alberletbe szulnek 3-4-5 gyereket, van, hogy kulonbozo apatol). Sok ferfi CF (ChildFree) csakugy, mint Te, de az is lehet, hogy eleted parjanak mar van, es tobbet koszoni szepen de nem akar.

A hazassag sem mindenkinek letszukseglet, attol meg szeretheted a masikat, ez is egyen fuggo.

2017. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!