Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha megláttok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha megláttok az utcán egy top kategóriás nőt egy nálatok jóval rosszabb képű pasival, mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nem fut át az agyatokon, hogy az a nő lehet, hogy nektek is meglehetne? Ha annak a fószernak sikerült vele összejönni, akkor nektek is lazán meglehetne egy bombázó? Ez olyan egotuning egy kicsit, nem? Felturbózza az önbizalmat. Azért ilyen esetekben nyilván bevillan az embernek, hogy ilyen nője akkor valószínűleg neki is simán lehetne, és kihúzva magát, emelt fővel sétál tovább.


Vagy nem így van? Titeket milyen érzés fog el, ha megláttok egy ilyen párt?



2017. jún. 19. 10:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Lehetne nekik, ha összeszednék magukat.


Én nem érzem magam rosszul, ha egy nálam "alacsonyabb kategóriás" (hogy a ti szavaitokkal éljek) nő sétál egy nagyon jóképű férfi mellett, nem vagyok irigy.

Minden bizonnyal nem az egyetlen jó pasi a bolygón. :)

2017. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem mindig vagyok ilyen pozitiv :D Neha inspiral pl ha elolvasom valakirol hogy szegeny volt es meggazdagodott az inspiralo hatassal van ram, hogy igen ez nekem is sikerulhet. De ha meglatok egy top csajt egy csunyabb pasival altalaban csak szomoru leszek es ertetlenkedek, hogy bezzeg nekem miert nincs mar evek ota senkim. Es tenyleg, evek ota nem talalok normalis lanyt akivel osszejohetnek pedig nem vagyok csunya gyerek. Meg egybol arra gondolok hogy biztos gazdag csaladbol szarmazik a csaj meg ezert bukik ra. Es valoszinuleg ez is az igazsag :) Mesebe letezik csunya srac szep csajjal nagy szerelemben, valami rejtett oka mindig van hogy osszejottek.
2017. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
arra, hogy vajon el fogom e érni a 11:30 kor induló vonatomat.
2017. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
8%
Nekem az jut eszembe róla, hogy "aztaaa, ez mennyi pénzébe kerülhet a csókának", aztán meg arra gondolnék, ha a ficerének már nem megy olyan jól, úgyis a kukába kerül, csajszi meg lép tovább a következő pénzes pasihoz, illetve ahhoz, aki hajlandó rá költeni a pénzét...
2017. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Én lenézem a csajt , mikor meglátok egy ilyen pocakos, csoffadt öreg emberrel sétálgatni kézen fogva és ciripelnek, mint a tücskök egymásnak a hányinger kerülget. Igénytelen sz@r alak. Ingyenélő szutyok nem tudok rá mit mondani, ha haverokkal vagyunk még hangosan zrikáljuk is őket had égjen a feje a csajnak micsoda pénz éhes kis szutyok.


Volt egyszer egy esetem a Tesco-ban vásároltam, jött a jó nőci meg ez a pénzes toka báró, nagyon durván elkezdett stírölni a csaj, bejöttem neki, de ez a toka báró csak fogta a kezét, észrevette és elkezdett fölényeskedni a csajjal, aki ugye tűrte, mert a pénz fontosabb neki, mint az, hogy legyen egy normális pasija, jót röhögtem rajtuk , majd rákacsintottam a csajra :)

2017. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Tudod, a párkapcsolat nem csak a külsőségeken múlik.

Ha neked ez turbózza fel az önbizalmadat, akkor semmi esélyed.

2017. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mire is? Bacc, mai nap is csak csavargok és semmi meló. Hány évig lehet ezt még bírni, hogy a nejem tart el? A topp kategóriás csajszit meg észre sem veszem. Főleg, hogy akiket topp kategóriásnak mondanak, az nekem ép, talán elfogadható, de inkább nem.
2017. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán látok ilyet.
2017. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Mire gondoljak?


Az a nő foglalt. Teljesen mindegy, hogy ki miatt, de foglalt. Ergo nem, nem lehetne meg nekem. Jó nő? Megnézem, mert férfi vagyok. De nekem is lehet olyan nőm, van egy csomó olyan, meg én sem vagyok egy nagy nulla (tettem érte), hogy szarul érezzem magam amiatt, mert egy nálam rosszabb vágású alakkal van. Egyáltalán, lehet nekem nem tetszik csak a gyerek, ő meg mondjuk szerelmes. Én nem akarom megérteni és nem is fogom tudni megérteni idegenként, hogy ki kit választ. Van nekem annál jobb dolgom (a magam dolga) is, minthogy erre verjem. Legyenek boldogok.

2017. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Akik szerint csak a pénz lehet az oka, hogy együtt vannak, azokat csak sajnálni tudom. Ezek szerint nekik sok belsőértékük nincs.

Kit érdekel, hogy nem valami jóképű ha szeret téged, kedves veled és nagyon jó a humora? Nekem az a legfontosabb, hogy meg tudjon nevettetni bármikor, és ehhez nem kell se jóképűnek lenni, se gazdagnak.

2017. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!