Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért felejtették el a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felejtették el a lányok, hogy nekik is tenni kell egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés

van egy mondás: mindig kettőnkön múlik. Sohasem egyikünkön. Én csak elkezdeni tudom...


erről a mai nők nem tudnak. Azt hiszik, minden a pasin múlik. Miért?


2017. júl. 25. 19:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Megnézem, kivel jövök össze, igen, mert nem mindegy, mennyire tudunk együttműködni hosszú távon, merthogy egy párkapcsolat nem csak 1-2 dugásból áll. Akinek csak viszket a nadrágja, annak kb. mindegy, kivel vakartassa meg még odanézni sem kell, de aki tartós, komoly párkapcsolatot akar, annak nem jó bárki, még a férfiaknak sem...
2017. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező, ha egy nő azzal van kapcsolatban akit szeret, akkor tenni fog a kapcsolatért. És tudod miért? Hiába van rengeteg másik neki másik nem kell. Az a nő vagy férfi, tehát ember nem tesz a kapcsolatért akit nem érdekel a kapcsolat. Ja, és még valami. Dunát lehetne rekeszteni azokkal a kérdésekkel, ahol nők panaszkodnak, hogy nem bánik velük rendesen a párjuk, de amikor felvetik nekik, hogy szakítsanak, kerek perec közlik, hogy szeretik az illetőt és a szakítás nem opció. És rengeteg ilyen nő van. És ezek a nők tesznek (vagy próbálnak tenni) a kapcsolatukért, míg a párjuk rombolja azt. Én rengeteg olyat látok, hogy a pasi csak lógatja a lábát és gépezik meg sörözik és nem érdekli a barátnője túlságosan. Tehát általánosítasz és gagyi statisztikák mögé bújsz. A helyzet a következő: vannak akik tesznek a kapcsolatért, és vannak akik nem. Általában a szadisták és a mazochisták is megtalálják egymást, ezért sajnos a két véglet sokszor egymásra talál. De ettől függetlenül ez még nem az egyik nem kizárólagos tulajdonsága, bármennyire is szeretnéd ezt itt megindokolni.
2017. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
25%

Az olyan nők akik ilyen kapcsolatban maradnak azért teszik, mert az ő fejükben a kedves párjuk a legalkalmasabb.


Egyáltalán nem mondtál ellent ezzel nekem.


Egyébként is én vagyok az egyetlen aki objektív statisztikákat felmutat, nem pedig légből kapott kiragadott történeteket, amik még csak alá sem támasztják a nézőpontjukat.


Pont a Te kedvedért írtam le, hogy "nem minden egyes nő válogatósabb minden egyes férfinál", csakhogy ne tudj meggyanusítani általánosítással, mégis megtetted.


Ha az átlag és a tendencia fogalmak magasak, akkor feleslegesen vitázunk.

2017. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
17%

És azt hogy a nők válogatósabbak ÁTLAGOSAN, nem csak szeretném megindokolni, hanem a statisztika önmagában megindokolja.


Ha nem tudod értelmezni az már a Te bajod.

2017. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%

"Igen de több gyereknek lehet ugyanaz az apja... "

És ugyanaz az anyja is.


A kérdés nem igaz, honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy a lányok semmit nem tesznek egy kapcsolatért?

2017. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Mégis mivel tudnának rá emlékezni...? Érted, mit akarok mondani? :)
2017. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
19%

Egyszerű, Kérdező: mert körül vannak rajongva, még egy átlag alatti lány is minimum 100 levelet kap társkeresőn. Ha azt látja, hogy nulla energia befektetésével is ekkora sikere van a férfiaknál, miért tenne akár egy keresztbe szalmát is? Vidáman lébecol, elvárogat, elég csak csettinteni párszor, és a férfi már ugrik is, különben szakít vele, van helyette másik száz...

Nagyon elszaladt velük a nyihaha.

2017. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

A statisztikáidat a hajadra kenheted ha maga a kérdés egy ostoba általánosítás. Tökmindegy ki a kelendőbb, ki nem az. Egy darab férfi egy darab nővel van kapcsolatban, és nemtől függetlenül kéne legyen annyi gerince, hogy ha a kapcsolat nem működik lelép, akkor is ha nincs más. Ha pedig működik, miért is akarna lelépni?

Egyáltalán hogy lehet ezt nemekre kihegyezve megkérdezni? Sok ember......és nem a lányok. Vagy a fiúk.

2017. júl. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
82%
"még egy átlag alatti lány is minimum 100 levelet kap társkeresőn" - Nem tudom, honnan ez a statisztika, de összesen nem kaptam ennyi levelet társkeresőn, pedig többször is próbáltam az elmúlt 10 évben...
2017. júl. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
88%
Én nem felejtettem el, és teszek is a kapcsolatunkárt. 1. randi utántól kb. felezve fizetünk (egyszer ő, egyszer én, kb. ugyanolyan arányban... én picit többet, mert én keresek jobban), megcsinálom a házimunka rám eső részét, kezdeményezek is a szexben, meghallgatom a gondjait, kompromisszumkész vagyok. Vagyunk egypáran ilyenek még...
2017. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!