Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó ideje egyedül élsz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó ideje egyedül élsz, biztos vagy benne, hogy szívesen feladnád a mostani kényelmes életed (akkor és azt csinálsz, amit akarsz, nem szól bele senki) egy kapcsolatért, csak legyen kihez odabújni, ne kelljen esténként egyedül elaludnod? (N)

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 23:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Most épp van kapcsolatom, de sokáig voltam egyedül. Csak azért nem mentem volna bele egy kapcsolatba, hogy ne legyek egyedül (pedig azért voltak frusztrációim, hogy miért nem tetszem senkinek). A ma már vőlegényemnél úgy éreztem, hogy érte megérné. Ma is ugyanezt mondom, mert most már hatványozottan látom előnyét-hátrányát a szingli és a páros lét között. Van, akiért megéri, van, akiért nem. Ha nincs meg az a szikra, akkor csak azért, hogy ne legyek magányos, nem jönnék össze vkivel...
2015. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 opened paradise ***** válasza:
Szerintem a probléma ott kezdődik,hogy nálad ennyit takar egy kapcsolat...
2015. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban is azt csinálom, amit akarok azt kivéve, hogy másik nőhöz nem bújhatok. Innentől kezdve zavaros a kérdés.
2015. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat nem ilyen egyszerű. Én most egyedül élek és ez minden csak nem kényelmes.
2015. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kéne korlátozva lennem egy kapcsolatban, ami mellesleg egyáltalán nem csak abból áll, hogy összebújunk és együtt alszunk.
2015. okt. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rafináltan van megfogalmazva a kérdés, mert nem arra kérdez rá, hogy feladnám-e, hanem hogy biztos vagyok-e benne, hogy feladnám. :D
2015. okt. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én pont hasonló helyzetben vagyok. Attól függ, ki az, akiért fel kellene adni :)


21/F

2015. okt. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a kérdést, mert 38 éves vagyok, van egy szex kapcsolatom, és tudom hogy egy rendes partnert kéne keresnem, aki megbecsül, de valahogy már nem akarózik, mert jó nekem így. Elváltam és élvezem az egyedüllétet. Persze ha találkoznék olyannal, biztosan vele akarnék lenni...

De én tényleg jól érzem magam egyedül.

2015. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán nem adnám fel és nem is adom. Attól meg frászt is kapnék ha nem tudnék este visszavonulni a saját kis terembe és egyedül, nyugodtan elaludni.
2015. okt. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!