Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan ember, aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, aki annyira vágyik egy kapcsolatra, hogy képes lejjebb adni az igényeiből? Mindenféle téren? Egészséges ez?

Figyelt kérdés

Úgy értem,nem fog vissza ütni? Nem lesz boldogtalan egy ilyen "pót kapcsolatban"!

Persze igény és igény között van különbség,értem én. De mégis. Ennyire elkeserítő a helyzet?

Mit engednétek el/adnátok fel,egy (talán) boldogságért?

Érdekelnek az őszínte vélemények.



2017. júl. 25. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván aki annyira kapcsolatfüggő, az egy idő után ráfanyalodna másra. De az is biztos, hogy az a kapcsolat nem lesz sem őszinte, sem tartós.
2017. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Hát én biztos nem bírnám ki. Egyszerűen szenvednék egy ilyen kapcsolatban, sokkal jobban, mint egyedül.

Inkább udvarolok olyanoknak, akiket tényleg szeretek (még ha reménytelennek is tűnik), mint hogy olyannal együtt legyek, akit nem szeretek, pláne ha a másik többet gondol bele a dologba.


A viszonzatlan szerelemnél is rosszabb, ha olyannal kell együtt élni, akit nem szeretsz.

2017. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én táloztam olyna nővel aki mindenben igazat adott nekem, még az ellenkezőjében is. Eléggé kiábrándító.
2017. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen megugorhatatlan igények vannak ? Kitalalsz egy embert aki nem létezik azt keresed vagy mire kell gondolni ? Minden ember más, elképzelt szemellyel megismerkedni lehetetlen. Vannak emberek megismered azt kiderül hogy jó e neked vagy se. Nem igenylista alapján mert nem autovasarlas hogy ikszeled az extrákat.
2017. júl. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az mennyire egészséges, amikor egy dagadt, ápolatlan csóró pasi topmodellre vár, mert neki csak erre áll fel?

Az egészséges, mikor 36 éves, kövér, pattanásos csaj a szőke hercegre vár?


Van egy egészséges​ középút itt is. Normális esetben egy ember nem csak abban látja meg a vonzó nőt/férfit, aki külsőre tökéletes. Sokszor elég egy nevetés, egy szép szem, meg egy mozdulat.

Belsőre szintén: senki sem tökéletes, én se, te se, senki. Ergo nem is illene hozzánk egy tökéletes lény.

El kell tudni fogadni a másik hibáit is, bizonyos keretek között.


A baj ott kezdődik, hogy ma a belsőre vonatkozó igények eltörpülnek a külső mellett.

Egy jóképű bunkó vagy egy bombázó hisztérika se alkalmas kapcsolatra, nem lesz vele boldog a párja. Mégsincs sose egyedül. Ugye?

De egy átlagos kinézetű ember mellett igenis lehet boldog a párja, hogy öaszeillenek, és mindketten tesznek érte. Mégis sokszor megy a lefitymálás, hogy hogy lehet pasija/csaja egy "ilyennek".


Ennek a rákfenéje meg az, hogy nem élőben ismerkedtek. Hanem a neten. Ahol sokan úgy viselkednek, mintha egy színes katalógus lenne, ahol két kattintással megrendeled a kívánt terméket.

2017. júl. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam egy cikket a rapidrandikról. Először mindenkinek van egy elvárása: milyen illetőt szeretne maga mellett tudni. Ezen a találkozón mindenki szabadon választhat magnak társat.

Mivel általános jelenség, hogy az elvárt igényeknek nincs vagy csak megközelítőleg van kiszemelt, így az igények alább maradnak.

Ez van a való életben is.

Nem fog visszacsapni a dolog: ha a két fél megtalálja egymásban az értéket, elfogadják egymást.

2017. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!