Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz kész az ember lánya egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Közel a 40-hez, 3 gyerek mellett, egzisztenciális téren padlón, nagyon szeretnék eljutni oda hogy merjek nyitni. Csak azért hogy legyen valaki mellettem nem fogok gabalyodni ugyanakkor iszonyat magányos vagyok. Egyre inkább úgy érzem saját magam vagyok a gátló tényező...

2015. aug. 24. 02:51
 1/8 opened paradise ***** válasza:

Ha magányos vagy,akkor mi tart vissza?

Túl vagy már az előzőn?

Akkor hajrá!

Ha mindenki addig várna a kapcsolattal,míg tökéletes lesz az élete,akkor sokan halnának meg egyedül.

2015. aug. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mumusan ***** válasza:

Akkor lesz kész, ha felveszi a randiruháját, kicsinosítja magát, és elindul otthonról.

Komolyan. Ne hagyd hogy felemésszen a magány. Menj el a szaunba, a kozmetikushoz, a körmöshöz, aztán bújj bele a csini ruhádba és pasizz be.

2015. aug. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
egzisztenciád tedd rendbe
2015. aug. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

A 3-assal ne törődj, neki a pénz az Istene.


Azért vagy saját magad gátló tényező, mert félsz+félted a gyerekeidet.


Fog jönni egy pasi, akinek szőrőstűl-bőrőstül, gyerekestül te kellesz, és türelemmel szépen lefogja bontogatni benned a félelmeidet.Bizony.

Láttam már ilyet:)


Csak egyre figyelj, hogy mostantól ne csípőből zavard el magadtól a pasikat:)

2015. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a pénz-isten sokkal igazságosabb, mint a te istened, akiben most valószínűleg hiszel. olvastad jób történetét?
2015. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 Igen Ismerem. Ha ismernéd, és nem fél információid lennének róla, most és ide nem hoztad volna fel példának:D
2015. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy van izsák?
2015. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...


Azt hiszem én súlyosabb eset vagyok...

A szakításon már azelőtt túl voltam mielőtt az megtörtént kvázi az csak megkönnyebbülést hozott, egy pillanatra sem keseregtem utána.

Viszont...

még csini rucim sincs, sem tehetségem összeférceltetni magam szépségszalonban...

munkahelyem sincs

nagyon ki se tudok mozdulni a gyerekek mellől max most hogy kezdődik az ovi-suli.

Úgyhogy lehet itt bibliát felolvasni... de ördögi kör: anyagiak is kellenek hogy megmozdulhassak.

Hogy jól érezzem a magam fizikai valóságát... az is biztos hogy nem a fodrásznál/kozmetikusnál kezdenék. .

De mivel egy vidéki többgyermekes nő nem No1. a munkaerőpiacon SEM -főleg hogy a szüleim messze laknak nem sok esélyt látok arra hogy valaki engem kihámozna...inkább újabb rétegek kerülnek fel...

HÜPPHÜPP

2015. aug. 24. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!