Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogyan érdemes beszélgetést kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem ott ismerkedem, csak néha elütöm az időt, csak sokszor látom/olvasom, hogy elég uncsi a "Szia, mizu?".

De mivel lehetne kezdeni, ha amúgy a profilon nincs sok amiből ki lehetne indulni, de nem akarjuk a képébe nyomni saját magunk bemutatkozását (ha a mi profilunkon az alapok amúgy már ott vannak).


Ha pedig rám írnak a fiúk, 95%-ban egy szimpla "szia" a kezdés, de erre mi a jó válasz? Ha én is csak egy sziát küldök, nem írnak, ha a mizut, akkor meg unalmas a beszélgetés, ritkán indul be valami folyamat.

19/L



2017. júl. 26. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezért töröltem magam egy hét után... :) Kommunikálni képtelen lányokkal van tele. Segget, mellet mutogatni bezzeg nem kihívás egyiknek sem.

Talált fel magad b+, akármiről lehet beszélni. Én most miről beszélek szerinted? Találd ki. Tudnék még írogatni ezer évig akár a semmiről is, ahogy most is teszem, de itt most befejezem.

2017. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Én nőként nem írok rá senkire. Le lehet emiatt szavazni, de ha abból indulók ki, hogy a match egy egyértelmű tetszés nyilvánítás és hogy a férfiak nagy része tetszikel minden lányt, akkor talán érthető, hogy nem én kezdeményezem a beszélgetést.


A sziára én is sziával reagálok, amire nagyrészt mizuval válaszolnak. Onnantól kezdve nem kell arra várni hogy ők vigyék a beszélgetést. Annyi mindenről lehet beszélni, elég csak a napja egy részére rákérdezni vagy az alapkérdések, hogy miért van fent, mióta, kit keres, vagy a bemutatkozó alapján kérdezni, közös pontokat találni, stb. Ha azt látod, hogy ennek ellenére passzív vagy nyögvenyelős a beszélgetés, akkor nem ő a te embered és jön a következő.

Az tapasztalom, hogy akivel itt is megvan az összhang, azokkal mindig jó a randikon is.

2017. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akivel tinderről elmentem randira, azzal úgy kezdtük a beszélgetést, hogy hajnali háromkor melyikünk a gázabb, hogy itt ülünk és pötyögünk. XD
2017. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon szoktam írni, de általában ki tudok valamit találni azok alapján, amit látok a képein vagy a leírásában.


Viszont nem érzem magam szarul, ha a sziára én is sziát írok, vagy ha benyögi, hogy "mizu" és rávágom, hogy "semmi". Ilyen a "hogy vagy?"-"jól", "hogy telt a napod?" -"el" és a "mesélj valamit" -"egyszervoltholnemvoltvége" is. Lehet, hogy flegma pcsa vagyok, de komolyan elfogyott a türelmem attól, hogy mindenki csak a sablonos szarra képes, meg sem nézi, mit írtam, vagy mi van a képeken, a kisujját sem mozdítja miattam, nem gondolkodik, csak beböfögi azt, amit a többi 20-nak... És utána sírnak, hogy mi nem tudunk kommunikálni és egyszavas válaszokat írunk. :D Szánalmas.


800 matchem van és ha én írok valakire, akkor is méltatom annyira, hogy megnézem, mit tudhatok róla, és elkezdek abból táplálkozni, nem meséltetem, nem kérdezek olyan baromságokat, amikből nem lesz soha a büdös életben normális beszélgetés. Fölösleges körök. És nekem ne jöjjön azzal senki, hogy "jaj, 100 lányból 1 ír vissza, nektek könnyű". Megbocsáss, ki kérte, hogy a másik 100-at is bevedd a körbe? Attól te még VELEM nem vagy képes minőségi, személyre szabott beszélgetést kezdeményezni és innentől nincs miről beszélni. Nekem meg ír 100 fiú, és senkit sem ignorálok, akin látom, hogy jár az agya és foglalkozott valamit a nekem szánt üzenettel a ctrl+c, ctrl+v mellett is...


És mielőtt bárki nekiállná verni magát, beszélgettem már át éjszakákat sráccal és azt mondom, hogy nálam nagyjából itt kezdődik az a szint, akit észreveszek, nem ott, hogy hali-mizu-miahobbid-jelöljbe-talizzunk... Társat akarok, ajóistenbasszameg, nem valakit, aki vagy szociális analfabéta és egy 4 éves kreatívabban kommunikál nála (vagy csak szimplán egy igénytelen, lusta paraszt).

2017. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!