Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Könyvtárban szeretnék ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban szeretnék ismerkedni lányokkal, milyen mondattal lenne érdemes nyitni a beszélgetést?

Figyelt kérdés

ha valaki tudna valami normális ötletet adni azt megköszönném.

szóval ez azért mégsem olyan mint egy szórakozóhely vagy egy szakkör...viszont feltételezem itt lehet a legnagyobb eséllyel normális lányokat találni akik műveltek és konzervatívak stb.

de mit mondjak elsőre ha például a sorok közt keresgél? nem akarok valami nagyon vacak sablon szöveget...

és mi a helyzet ha épp olvas lehet olyankor zavarni vagy annak nagyon nem örülnek?


2017. jan. 11. 16:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az olvasás lehet, hogy nem a legalkalmasabb időpont, de igazából szinte bármikor lehet nyitni. Könyvtárban próbálkozhatsz akár indirekt nyitással is, bár én személy szerint mindig a direkt nyitást preferálom, de ez attól is függ kinek mi áll jól.
2017. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Aranyember a könyvtárban, aranyélet a kocsmában..
2017. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
kifejthetnéd kicsit bővebben is mire gondolsz direkt és indirekt alatt. pont ez a problémám hogy nem tudom mivel kéne inditanom a beszélgetést egy könyvtárban
2017. jan. 11. 16:27
 4/25 LazyJones ***** válasza:
Könyvtárban nem dumálunk, csendben maradunk. Ha nem csak divatból járnak oda, alighanem őket is zavarni fogja, hogy szövegelsz.
2017. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%
Direkt alatt azt értem, hogy köszönsz neki és azzal kezded a beszélgetést, hogy tudatod vele lényegében, hogy miért is mentél oda hozzá. Indirekt meg azt jelenti, hogy elkezdesz vele beszélgetni egy random témáról bármiről pl. a könyvről amit olvas tökmindegy és ebből indítod ki a társalgást. Ennél konkrétabbat csak konkrét helyzetben tudnék mondani.
2017. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

értem de ha azzal megyek oda hogy mit is akarok tulajdonképpen...hát nem is tudom.az nagyon nyomulós nem? hiszen ismerkedni ,összejönni akarnék vele.ez elijeszti őket nem?ez még máshol sem szokott bejönni nemhinném hogy pont a könyvtár lenne a hely ahol igen.

a másik ötlet már jobb. köszi :)

2017. jan. 11. 16:39
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Hát ne haragudj, de én a páromnak is legszívesebben a fej
2017. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
ébe húznám a könyvemet, ha olvasás közben "zaklat", hát még egy idegennek...
2017. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hogyne jönne be, csak jól kell előadni, ha úgy mész oda, hogy úgyse jön be akkor tutira nem is fog. De választhatod az indirekt módszert is, ha azzal kényelemsebben érzed magad.
2017. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
6%
Ilyenek is vannak mint a 7-es 8-as, de szerencsére csak 100 nőből max egy ilyen idegbeteg, szóval ne aggódj, nyugodtan nyissál bárhol.
2017. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!