Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kis mellű hölgyek számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mellű hölgyek számára nem bántó, hogy sok férfi nem tartja őket nőnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, az életben ez a mentalitás mennyire van jelen, de a gyakorin már nagyon sokszor olvastam ezt férfi hozzászólóktól, és ez eléggé elborzaszt. Az ilyen felszínes férfiaknak nyilván kínai, hogy a nőiesség belülről fakad. Ha kicsi a melle, akkor nem nő, de ha bolti ciciket vásárol, akkor már nő lesz? Egyesek komolyan így gondolkodnak? Olyan, mintha egy lélektelen bábuként tekintenének a hölgyekre.


Mi a véleményetek erről? Hölgyek, mennyire találkoztok ezzel az attitűddel a való életben?



2017. júl. 28. 10:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Nagy cicis vagyok, de szerintem ez az ő lelki szegénységük, nem az adott nőt minősíti. Egyébként azt látom, hogy a legtöbb férfinek pont a kisméretű, formás jön be, nem az a kanna, ami nekem van :D
2017. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként erre sajnos nem tudok válaszolni, de első válaszként álljon itt az, hogy én különösen izgatónak tartom a kisebb mellű nőket..

29F

2017. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
13%
Pont annyira tartjuk őket nőnek, amennyire ti férfinak a kisfarkúakat, vagy mélynövésűeket.
2017. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%

Kit érdekel mit gondolnak, téged érdekel kedves kérdező?


Élvezd az életet, elég rövidke.

2017. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de nézz körül egy kicsit a való életben: szerinted a vékony, kismellű nőknek van bármi problémájuk a pasizással? Mert én vékony vagyok és viszonylag kicsi a mellem(75B, bár inkább átlagosnak szokták mondani), és rengeteg pasi nyomult rám mindig is :D Sőt, sokan kimondottan a kicsi melleket szeretik, nemis akarnék soha nagyokat. Szóval az, hogy gyk-n pár frusztrált pasi mit ír, ne érdekeljen.
2017. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

El kéne már jutni arra a szintre, hogy vannak dolgok, amiken nem lehet változtatni, mert genetika kérdése. Pl. magasság, mellméret, f..rok méret, lábméret, szemszín, hajszín..stb.


Aki meg ezek miatt problémázik, az még önmagával sincs rendben.

Az a férfi, aki így gondolkodik a nőről, az egy beteg debil ember.

Azonban sajnos csak itt gyk-n elhíresült az a "közhely", hogy csak a 180 centi fölötti a pasi, az alatt nem. Ez egy baromság. Nem tudom, hogy ki találta ki, de annak is jó sok szabadideje volt.


Mindenkinek vannak ideáljai, és csak azért megbántani mást, mert éppen nem felel meg nekem, az azért elég nagy gonoszság és önzőségre vall.

2017. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A legrosszabb ***** válasza:
95%
Nem tudom, nem sűrűn olvasok ilyet a neten, engem leginkább az a női logika, női reakció zavar, hogy kis cici-pártiként le vagyok oltva én is és több férfitársam is, miszerint biztos azért védjük be a kismellűeket, mert a nagymellűeknél esélyünk sincs. WTF! El kéne fogadni: egyesek a terjedelmes kannákat szeretik, kettesek meg a feszes, hetyke cickókat. Ennyi.
2017. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Diavolino44 ***** válasza:
48%

#1 ismerkedunk?? ;)


Kinek mi tetszik. Most en nem tehetek rola, hogy a kis mellet nem tartom szexualisan izgatonak. Volt ilyen baratnom, (a kosaras) tunderi aranyos lany volt, de a szex emiatt nem mukodott. A tobbi lanynak atlagos volt (b kosaras) ott ilyen problemam nem volt. Ez az en hibam, tudom. De ezen, hogy tudsz valtoztatn?? Sehogy.

2017. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Érdekes, én itt gyk-n, és a való életben sem látok ilyen hozzáállást... inkább a kismellű nők egy része csinál problémát magának ebből, kb. ugyanúgy, mint a kisebb szerszámú pasik: a másik nemnek (egy-két ritka kivételtől eltekintve) baromira nem számít, mégis képesek rágörcsölni.

Én személy szerint nem egy férfi barátomtól hallottam már, hogy egyértelműen a kisebb, de formás, "peckes" cici a nyerő náluk a nagy (és egy idő után természetszerűen lógó) kannákkal szemben.

2017. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg kisebb mellű nő mellett látok pasit. Szerintem semmi jelentősége annak, hogy kinek mekkora van...
2017. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!