Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, lányok, nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok, nektek az Amerikai pitéből melyik pasikarakter tetszik a legjobban, melyikükkel jönnétek össze?

Figyelt kérdés

A kissé esetlen, teszetosza, de nagyon humoros Jim(Jason Biggs), a szépfiú Oz(Chris Klein), az igazi überparaszt Stifler(Seann William Scott), a szofisztikált és kifinomult úriember Finch(Eddie Kaye Thomas), vagy a romantikus, a barátnőjéhez a végtelenségig ragaszkodó Kevin(Thomas Ian Nicholas)?


Nem úgy értem a kérdést, hogy mint színész ki tetszik a legjobban, hanem a film(ek)ben megformált karakterük alapján.



2017. jún. 10. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem Stifler jön be. Jenny vagyok a Forest Gumpból.
2017. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kevinnel jönnék össze! Más téren viszont Stifler a király :D Mekkora arc..

19L

2017. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a humorosat választom, szóval Jimet.
2017. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy Ozt nem írjátok, azt hittem, ő lesz a tuti befutó. Amúgy köszönöm a válaszokat. Ja, és a Serminátort kifelejtettem:)
2017. jún. 10. 23:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudok elvonatkoztatni sajna. Chris Klein meg szexuális bűnözőnek néz ki.


Akkor inkább leszbi leszek, és valamelyik lány.

2017. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Oz nekem túl unalmas, inkább Jim, vagy Kevin. :D
2017. jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a Kevin azt sem tudom kicsoda. ? Csak tippelek hogy a annak a szőke csajnak volt a barátja -mennyire nem illetek össze te jó ég. A (lúzer)Jim apja fogott meg és a barátnője is eredeti karakter még na meg Stifler mamája se semmi. :D
2017. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevin, Finch és Oz, ebben a sorrendben. Azért annak örülök, hogy a filmben mindegyik srác pozitív szereplő és Stifler-t is leszólják többször, jelezve, hogy nem jó, amit csinál.
2017. jún. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy a Stifler mamája azért valóban nagyon erotikus, kellemes, ízléses :)
2017. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9es az nem kifejezés.. :D
2017. jún. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!