Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti járnátok 153 cm magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti járnátok 153 cm magas férfival?

Figyelt kérdés

2017. júl. 28. 14:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
72%

Erre a kérdésre eddig egyedül a #10-es adott normális választ.

Érdekes, hogy az addig válaszoló, eldobhatós farokpörgettyűk hogy lepontozták egyből.

Az ilyen beállítottságú nőket kell csak felpróbálni, aztán eldobni mint a használt zsepit. De ne a kukába, az túl jó hely az ilyeneknek...


Kérdező: ne foglakozz a magasságoddal, ha van önbizalmad és jó kiállásod, és találsz egy nőt, aki szeretni fog, mocskosul nem fogja érdekelni a magasságod. Több olyan pár is jár az utcán, ahol a nő lapostalpuban is magasabb a pasinál, és süt róluk a boldogság.

Az ilyen nőnek csúfolt sejthalmazok véleményével meg ne törődj, aki emiatg elítél.

Most persze engem is le fognak pontozni, csak én magasról teszek rá. Tudod, a habok nem tartják számon a vízbefultak nevét. ;)


29/F - 175 cm

2017. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%
166 vagyok, kizárt. 22/L
2017. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
12%

11-es. Mert te is egy törpenövésű kis fsz vagy, még más ffi mellett aki nagyon magas, és sportos, cukin néz ki az alacsony csaj ^^

Ne irigykedj :D

2017. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
38%
#12 Engedd már meg, hogy mindenki eldöntse kivel járna és kivel nem. De persze, akik nem olyan választ adtak, ami neked tetszik, azokat dögöljenek meg. :D Ennyi örömed legyen az életben :))
2017. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
18%

#14 - Milyen nagy az arcod így ismeretlenül, és mász neki a 11-es válaszolónak azért, mert leírja a frankót. Látszik mekkora egysejtű tirpák vagy.


Amúgy meg botrány a helyesírásod, rosszul írtad a cuki-t. Röhejesen néz ki, így a helyes. Gondolom a fővárosi nagycirkuszban vagytok fellépők így... ^^


Na mindegy is, max szólj hogy merre jártok sokat, hogy majd egy-egy szürkébb hétköznapon arra járhassak mulatkázni egyet...

2017. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
29%
16, te ilyen gnómpartyn dugod a 11-est, vagy mi a szösz? :D
2017. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
60%

#15 - igen, dögöljenek is. Tudod miért? Mert nap mint nap tele a facebook meg a gyakori meg a nem tudom mi minden más azzal, hogy a pasik mekkora taplók, hogy csak a külső számít neki meg hogy mind csak azt akarja a nőktől.

Erre itt egy 153 cm-es pasi, aki 100%, hogy nem ő választotta ezt a magasságot, és egyből még csak a férfi jelzőt is megkérdőjeleziket, meg oltjátok, mint pestis idején orvos a népet. Ez megy, megalázni minden pasit ott ahol értek, de ha titeket ér sérelem, akkor sírok mint a fürdős k-k és haljon ki a férfi faj!


Ez, ami szúrja a szemem.

2017. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
63%

#17 - a magad 167 cm-es magasságával gnómozol le úgy, hogy nem is tudod a magasságom. (Taps) Főleg azok után, hogy Shrek-el jársz. (Taps)


Szerintem ne menjünk bele, hogy kinek vannak ferde hajlamai, mert te jársz rosszul pöttömke.

2017. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
41%
11-es vagyok: 174 centi, nem vagyok törpenövésű, de viccesen néz ki, ha +30 centi különbség van a férfi javára: egyrészt fizikailag is furcsa kép, hogy hogyan szexelnek, egy 2 méteres faszi a nagy méretes pélójával ha erővel megtolja mekkora kárt tesz egy 150 centis csaj pöttömpuncijában, másrészt szerintem párkapcsolat szempontjából is abszolút alárendelt pozícióban van a csaj, nekem ez nem természetes, ettől még lehetnek kivételek.
2017. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%

Jhaj, valaki de kis harci morci :D

Kezdjek félni, töki? :D

2017. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!