Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Oké, van rajtam fölösleg, hisz tudom, hogy ez lenne az első kérdésetek. Kb. 5 kg. Tudom, le kell fogynom, mert így nem felelek meg. Mellem az nincs. Viszont szerintem szép az arcom. Vagy az nem számít?

Igazából semmi önbizalmam, lehet ez is látszik? Minden barátnőmet, ismerősömet körbezsongják a fiúk (legyen rajtuk akár +15 kg fölösleg), engem miért nem?

Járok rendszeresen szórakozni, ott próbálkoznak, de hát ott ki nem? De senki komolyabb, senki!

18/L (ha ez még nem minősül felnőtt párkapcsolati kérdésnek, akkor bocsánat a rossz kategóriáért!)

U.i.: nem szeretnék ismerkedni!



2017. júl. 28. 22:12
1 2
 1/16 acelsziv ***** válasza:
Bizonyára olyan a kisugárzásod. Ha mással nincs gond akkor még ez lehet. Emeld meg az önbizalmadat. Van rá bőven irodalom.
2017. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1. igen, amilyen a hangulatod belülről, az látszódik kívülről is, ezt nevezik külső kisugárzásnak, ami belülről fakad

2. az önbizalmadat önfejlesztéssel, önismerettel, célok kitűzésével és annak elérésével tudod növelni

3. megfogalmaztad már valaha magadban nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél? amíg ezt nem teszed meg, addig párt se fogsz találni magadnak, mert fogalmad sincs, hogy kit szeretnél magadnak

2017. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A legrosszabb ***** válasza:
100%
5 kiló felesleg? És le kéne fogynod? Neked vagy testképzavarod van, vagy az 5-ös számot rossz helyiérték-pozícióba írtad, és 50 kiló a valós túlsúly.
2017. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a kinézeteddel van gond, inkább nem mosolyogsz, nem veszel fel szemkontaktust, etc...


De ne aggódj, mostanra 1000!privátban biztosítottak, hogy csak te kellesz nekik 😀

2017. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Pont 50 kg voltam legutóbb. 1 éve mérem magam.

Most olyan 55 kg lehetek, mert híztam.

Olyan 48 lenne a cél, mert nagyon pici vagyok. De már a régi 50-nek is örülnék.:D

Szóval igen, ez pl. lehet egy cél, ait el kell érjek.:)

2017. júl. 28. 22:24
 6/16 anonim ***** válasza:

"Miért nem kellek senkinek?"

"nem szeretnék ismerkedni!"

Ellentmondást érzek az Erőben! :)

2017. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mármint itt NETEN nem szeretnék ismerkedni!

Azért írtam le, hogy ne árasszanak el a privátok.:)

2017. júl. 28. 22:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja? Értem! Bocs! :)
2017. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
küldj már egy képet, köszi.
2017. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet HurkaGyurka! 😂
2017. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!