Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szokjak le az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le az ismerkedésről? Szerintem így nem kellek senkinek normális kapcsolatra, szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó pasi...sőt és ez a legkisebb gond. 30 múltam egész jól alakult az életem 2013-ig. Akkor összejöttem egy lánnyal akivel 2015ben szakítottunk(volt egy kislánya cigizett de nem dolgozott anyagilag kihasznált az utolsó hónapokban)...vagyis akivel megcsalt eljöttek hozzám "bemutatkozni"visszahozták a gyűrűt és kis csetepaté lett tudom én hibám hagytam provokálni magam. Ezért kaptam egy bírósági ejnye-bejnyét próbára bocsátottak 2 évre (ha nem történik semmi akkor elfelejtettük) de hát azt is másod fokon ügyvédre elment a pénz. 2015 decemberben mivel pénzem volt megtehettem, hogy vegyek egy autót hitelre simán tudtam volna fizetni de 2016ban egy ködös éjszaka ütköztem valakivel rám verték a balhét 1év jogsi bevonás 450 000 ft bírság. Ezt is túlélném ha nem lennék hivatásos soför. Viszont szüleimmel élek nincs házam ha nincs ez a bizonytalanság akkor rég lehetne. Autót azért vettem mielőtt leszóltok, ha nem töröm össze havi pár 1000 ft plusszt össze tudok vele szedni ( vidéki város Ferihegy havi 2 alkalommal törlesztő fele 2 emberrel). Röviden 30+ anyám nyakán, se kocsi, se biztos munkahely havi 35000 hiteltörlesztés 15000 lakástakarék. Egy bírósági ügy baleset okozásért. Így értelmes nő nem áll szóba velem.

2017. júl. 13. 21:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Na de hajt a vérem,hogy ismerkedjek találjak párt de valahogy le kéne erről szokni, meg amugy is mit tudok adni így valakinek.
2017. júl. 13. 21:24
 2/11 Diavolino44 ***** válasza:
Te egy energia vampir vagy. Mar olvasni is fajt..
2017. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2es egyszer volt egy kártyavár aztán jött a nagy vihar és szétfújta....ok okozati összefüggések halmaza
2017. júl. 13. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, én azt javasolnám neked, hogy hagyd a csajozást a francba. A mai lányok feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük. Iszonyú sok energiát, időt, és pénzt kéne befektetned, ami aztán sohanapján megtérül (vagy nem).

Nem sokkal jobb választás akkor már, ha az életedet úgy éled, ahogy NEKED jó, és nem másnak akarsz megfelelgetni állandóan? Az időd és a szabadságod a tiéd, senki nem korlátoz, és simán boldog tudsz lenni csaj nélkül is. Nekem is sikerült, pedig már jó régóta nincs barátnőm, elhiheted! Ne legyél társfüggő, egyszerűen élvezd az életed, tedd ami jólesik, a csajozást meg hagyd a 3,14csába.

2017. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Őőő...


1. kis csetepaté NEMEGYENLŐ bírósági ejnye-bejnye NEMEGYENLŐ két év próbaidő másodfokon


2. hitelre nem azok szoktak venni, akik megtehetik


3. "ütköztem valakivel rám verték a balhét 1év jogsi bevonás 450 000 ft bírság", hát ez nem egészen azt mutatja, hogy rád verték... valószínűleg fsz voltál, de nem ismered el, mint semmit se, mondjuk azt hiszed te vagy a schumacher és te mehetsz, mint az állat, meg a köd a hibás


Értem. Mindenki hibás mindenben, csak te nem, ha mégis, akkor is csak azért, mert "hagytad magad provokálni", aha...

2017. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Az élet kegyetlen. Ha hlye vagy, még kegyetlenebb.
2017. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező.


Mindig ártatlan, csak valahogy a véletlenek szerencsétlen összejátszása miatt bajba keveredik.


Már az beszédes, ahogy az életedről beszélsz, mintha 0 felelősséged lenne az egésszel kapcsolatban. Anyukák szokták így mentegetni a balhés gyereküket.

2017. júl. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként nevetséges vagy. Nem jó pasiként rendezett egzisztenciával, és élettel is nehéz 30 felett ismerkedni. (Hidd el, tudom)


Te meg még azt sem mondhatod el, hogy legalább más téren rendben az életed. Ezek után miért csodálkozol, hogy senkinek nem kellesz? Mit tudsz konkrétan egy problémahalmazon kívül nyújtani bárkinek is?

Gyakorlatilag egy fél mondatod nem szólt arról, hogy valami változna.

2017. júl. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem elkerülnek a nők.
2017. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sok itt a szövegértési gondokkal küzdő ember!!! Kérdés hogyan szokjak le....? Lakástakarék 39*15000+kamat +állami támogatás ami megtakarìtás.
2017. júl. 14. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!