Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én reagálom túl vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl vagy ez valóban egy bunkó beszólás volt?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival. A távolság miatt videó telefonálni szoktunk (tehát látott már hogyan is nézek ki). Mindig nagyon megdicsér, hogy milyen szép és csinos vagyok.

Ma a magasságra és a súlyra terelődött a téma. Mivel nem szégyenlem a testalkatom elmondtam neki, hogy 170 cm magas vagyok és kb. 59-60 kg. Világ életemben sportoltam, valóban nem vagyok az a vékony típus. De kövérnek sem mondanám magam és eddig más sem gondolta ezt rólam.


Na szóval, mikor elmondtam a súlyom, akkor ő jó tanácsként, annyit mondott, hogy minimum 5 kilót fogynom kellene, akkor lennék csak igazán bombázó. Majd hozzátette, hogy van rá 2 hetem. Ugyanis két hét múlva találkozunk.

Megmondom őszintén nem tudom akarom-e vele a találkozót...

Persze mindenkinek van és lehet is egy ideálja, de ez így nekem kicsit sok volt.

Voltam 49 és 50 kiló is, nem igazán néztem ki jól és akkor nem is éreztem túl jól magam...

Én úgy gondolom, ha neki ennyire a vékony lányok tetszenek, akkor nincs értelme találkozni.


Túlreagálom vagy erős megjegyzés volt?


2017. júl. 30. 01:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

sztem a 170 centihez pont jó az 59-60 kg. Nekem is erős megjegyzésnek tűnik


F

2017. júl. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Ő kirakatot keres, nem szerelmet.
2017. júl. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Fish1 ***** válasza:
92%

Hát ha már az elején feltételeket szab, az elég gáz. Nem tudom, mit szólna a szája fordított esetben...

Nálam kivágná a biztosítékot, mert nem jó előjel. Elmondanám neki, ha feltételeket szab, akkor nem egymást keressük.

2017. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy bocsi de szerintem neked sincs tökéletes tested. Ráadásul az ő testalkata valóban nem az esetem, elég vékony, de nem foglalkoztam vele, hisz valami megfogott benne..., talán ezért is esik rosszul a dolog.


Utána elköszöntem tőle, mert ezek után nem volt kedvem vele beszélni. Utána rögtön írt, hülye nyálas emoji-kat küldözgetett és írta, hogy ne legyek rá mérges és hogy ő akar engem. Hát ha én valaki akarok, akkor mindenhogy akarom. Nem több száz kiló felesleg van rajtam...

Sőt, eddig nem is tudtam, hogy van rajtam felesleg... ;D

2017. júl. 30. 01:51
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Én azt mondtam volna, hogy oké haver, de te meg akkor szedj fel 10 kiló izmot 2 hét alatt.
2017. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
A bmi szerint 21 vagy a normál 20 és 25 közöttre jelzi
2017. júl. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
En letiltanam ezek utan szo nelkul :D
2017. júl. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember hol volt, mikor a biológia óra ment? :D 2 hét alatt zsírból 1-2 kilót lehet csak fogyni maximum, izomzatból meg vízből meg talán nem kéne, mert úgy nézel ki utána, mint a híg fos.


70 kiló vagyok a 170 centimhez. 60 kiló körülinek tippelnek és soha senkinek egy szava nem volt erre az alkatra, kerekek a vállaim, kockás a hasam és izmos a combom, kerek a fenekem. Van rajtam valamennyi testzsír, de semmiképp sem lötyög, csak nem rajzolódik ki olyan szépen tőle minden izmom. Ha így leírom, hogy igen, 70 kiló vagyok, egy tanknak gondolnak. De a kilók nem jelentenek semmit, mert 68 kilósan kezdtem az edzést 2 éve, és nagyjából ilyen a változás: [link]


Amúgy én nem találkoznék vele, mert aki ilyen buta, mint a segg, és 5 kilón múlik neki egy ember, az nem az én szintem. Másrészt meg megdolgoztam az alakomért, és aki nem elégedett vele (én az vagyok), az kinyalhatja a fenekem, és kereshet magának még egy olyan nőt (ha fel tud hozzá érni), akinek bár rendben van a teste, nem ez az elsődleges és egyetlen az életében, és nem ezzel akar kitűnni.

21L

2017. júl. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az ilyen kis g ecik csalják meg a feleségüket terhesen. Nem tervezem magam elhagyni és folytatni fogom a sportot szülés után is, na de valakinek ki kell hordani azt a gyereket, normálisan ellátni megfelelő tápanyagokkal a méhben is, meg a szoptatás alatt is. Anya óhajtok lenni, feleség, egy nő, aki támogatja és szereti a férjét, ÉS emellé szexi. Ember akarok lenni mellette, nem egy dísz, aki ha 5 kilóval több, már nem kell.
2017. júl. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
ez nagyon amatőr húzás volt a gyerektől és rettentő öngól.
2017. júl. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!