Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most tennem?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom ami vèget èrt kb 1 hónapja. Azóta próbáltam elterelni a figyelmemet randizással, ismerkedèssel. Badoo, Tinder hasonlók. 2 sráccal találkoztam. Az elsõvel volt csók meg egy èjszaka is ès azóta nem találkoztunk különbözõ okok miatt. A másik sráccal utánna találkoztam. Találkozás elõtt flörtöltünk üzenetben, sõt mèg a randin is elsütött pár olyan dolgot, de most a randira rá 2 nappal megírta, hogy nem működik nála a kèmia. A kapcsolatom ami vèet èrt elèggè csúnyán èrt vèget. 2x megcsalt. ès akkor utánna ez a 2 srác akikkel találkoztam csak romboltak az önbizalmamon. Most nem tudom igazából, hogy mit tegyek. Akik nekem tetszenek azoknak èn nem tetszem vagy vmi más a baj, de akik meg nekem nem tetszenek azok meg futnak utánnam. Jól jönne valami hasznos tanács

2017. júl. 30. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 1 hónapja szakítottál, de máris görcsösen keresed a következőt. Az önbizalomhiányos kapcsolatfüggők taszítják maguktól az embereket. Előbb tedd rendbe magad, sportolj, barátnőzz, olvass, élvezd az életet, és majd szépen jön a megfelelő partner is. De, ha görcsösen akarod, akkor csak elijeszted.
2017. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Mit kellene most tennem?" Pl nem rágörcsölni erre, hanem kicsit élvezni az életet, a szabadságot, keresni önmagadat.
2017. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem randizgatnod kellene, hanem hagyni leülepedni az érzéseidet. Amíg nem vagy rendben, nem nagyon fog jó kapcsolat kialakulni.
2017. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van. De ha esetleg mégis randizol, akkor ne szexelj a neten megismert csávókkal. Vagy ha mégis, akkor ne csodálkozz, ha utána nem akarnak tőled semmi komolyabbat.
2017. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!