Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki ugyanabba a kollégiumba lakik mint én. Egy kollégiumi bulin beszélgettem vele először, aztán később majd elhívtam egyszer teázni, utána pedig még találkoztunk még egyszer sétáltunk és beszélgettünk, de közben volt, hogy többször is megpróbáltam elhívni találkozni, de mindig valami programja volt már vagy valamilyen kifogás, lehet, hogy tényleg volt valamilyen programja, de az is lehet, hogy csak tényleg kitalált valamit, de ezt nem tudom. Na de az a lényeg, hogy hát első találkozón meg még a másodikon is nem igazán volt valami élvezetes beszélgetés meg nem mondhatom azt sem, hogy repült az idő olyan érdekes volt és ez biztos, hogy a lány oldaláról is pont ilyen volt, mert egyszerűen nem találtunk semmi közös témát, csak a sima alapvető ismerkedős kérdések hangoztak el én próbáltam egy-egy dologba bele menni, de azok a témák is hamar kifulladtak, ez a két találkozó kb. 1-1 órát tartott, de nekem alapvetően szimpatikus lány szép kedves aranyosnak tűnik és nem szeretném feladni ennyi után viszont, most legutóbb megint próbáltam elhívni egy találkozóra vagyis nem teljesen így volt, inkább csak rákérdeztem, hogy "mit csinál ma este, de megint mondta, hogy a barátaival van közös programja már, meg stb." és nem is mondta, hogy, de holnap nem csinálok semmit, vagy hasonlót, én próbálok esélyt adni egy esetleges jövőbeli kapcsolatnak, de rajta nem igazán látom, mintha ő már nem látna arra esélyt, hogy esetlegesen jól kijöhetnénk egymással, ha jobban megismernénk egymást, vagy ha kicsit közvetlenebb lehetne a beszélgetésünk. A kérdésem konkrétan az lenne, hogy ha így ismerve a részleteket, nektek mi a véleményetek, próbáljam elhívni még valahova vagy inkább ne erőltessem, esetleg majd hetek múlva hátha akkor újra valami vonzalom alakulna ki benne? Gyakran szoktam látni 1-2 naponta van, hogy látom kint a barátaival ülni beszélgetni, de sajnos a baráti körünk is teljesen különbözik, úgyhogy ezt a szálat nem tudom megfogni.

2017. máj. 21. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám neked várj egy kicsit az újra elhívással, addig is beszélges vele többet neten, ha tudsz és ismerd meg kicsit jobban . :)
2017. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!